Příspěvky uživatele - 60.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cibule Globo - předpěstování, 13.5.2021 Obsahuje fotku
Ozimé cibule se mně opravdu povedly. Žádné ztráty a teď už mám cibuli na chleba se sádlem, Všechny tři odrůdy mně chutnají stejně, na semeno žádnou pěstovat nebudu. Dokud budou v prodeji semena Hiberny a Augusty, tak si je rád koupím. Počkám ještě... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 13.5.2021
V pondělí jsem vysázel své sazeničky těch tří odrůd- Globo,... Neměl jsem je moc veliké, al doufám, že dnešní déšť jim pomůže, a že budou rychle růst. ASi tak za týden je pohnojím.           ... celý příspěvek >
Papriky 2021, 13.5.2021 Obsahuje fotku
V pondělí se mně podařilo vysadit polovinu předpěstovaných sazenic papriky. Pro jistotu jsem na ně dal tunel, který už nepotřebuji na květáky. Škoda, že jsem nestihl dát tam všechny, počasí mně přeje, blahodárný zahradnický deštík a přijatelné... celý příspěvek >
Sloní česnek, 13.5.2021
Po dvou měsících mně vyeašily všechny tři stroužky sloního česneku. Těším se na to, co z toho nakomnec bude.            Vladimír
Letní vypěstování sadby květáku, 13.5.2021 Obsahuje fotku
Projekt s pěstováním květáku jsem dokončil před několika dny.  Všechny kvetoucí rostliny tvořily hlavy, ale velikost nebyla velká. Prakticky čím větší rostlina, tím větší hlava. Celkově jsem z velikosti zklamaný, největší hlava měla průměr 14... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika