Příspěvky uživatele - 37.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spor se sousedem, 14.4.2021
Milý pane, já nic neseji, jámy u jeho pozemku jsem měl vykopány rok dopředu, věděl, že tam budou ovocné stromy a nic nenamítal, také to bylo před novým zákoníkem v roce 2012.Stromy jsou na sever od jeho pozemku tudíž nestíní, listy tam nepadají,... celý příspěvek >
Spor se sousedem, 30.3.2021 Obsahuje fotku
Větve zasahují jen malinko, viz foto. Na brambory nestíní, jelikož jsou na jih od mých stromů, jsou to jen provokace, mě jen zajímalo, jestli má někdo zkušenosti, jak daleko se musí větve ořezat, listí mu tam nepadá a i kdyby, podle zákoníku kterým... celý příspěvek >
Spor se sousedem, 30.3.2021 Obsahuje fotku
Abych to trochu více osvětlil, přidávám i foto, zasahuje tam jen pár větviček max 50cm nad jeho pole, bez plotu, brambory nestíní, jelikož jeho pole je na jih od mých stromů, sousedi jsou prostě kreténi a provokatéři. A když vám řekne, že chce, aby... celý příspěvek >
Spor se sousedem, 30.3.2021
Prosím o radu, soused opět vyrukoval s tím, že mé meruňky zasahují do jeho pozemku, stromy byly vysazeny 2011 a 2012 2.5m od hranice a nestíní. Přesahují asi jen 50cm nad pole s bramborama. Vyhrožuje, že je ořeže 1m do mého pozemku. Otázka... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika