Příspěvky uživatele - 230.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2023, 4.3.2023
Opravdu ukazkova  vysadba to bude radost pikirovat     vasek
Papriky 2023, 3.3.2023
Kdyz se  presazovaly papriky jak byly velke korinky   a byl uz aspon jeden zacinajici pravy listek?   vasek
Odrůdy melounů pro venkovní pěstování, 26.2.2023
Pestuji odrudy Lajko II ta je rana a Sugar Baby je velmi rana ale ta mi dozrava v polovine srpna az zacatkem zari stredni morava nad. vyska 285 m zalezi take na pocasi   kolik bude slunicka   vasek
Co na okousané stromy?, 22.2.2023
Na okousane stromky se pouziva Stromkovy balzam   vasek
Brambory - zasadit vlastní nebo koupit sadbové?, 13.2.2023
Nevim jestli je to  nejlepsi ale rezna rana se pritlacila do dreveneho popela a pak sazet jak normali brambory    VASEK5
Paprika Rodrigo, 13.2.2023
Semena paprik odruda Rodrigo bohuzel uz se neprodavaji koupil jsem je pred sesti lety od firmy AEV-VS maji tam velke mnozstvi podobnych semen ale cena je u nekterych dost vysoka urcite si vyberete pokud mohu doporucit podobne tak odruda Rubika nebo... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 12.2.2023 Obsahuje fotku
Semena paprik jsem vysel 20.1 2023.Kelímky byly položeny na radiatoru, v bytě teplota 20 až 21 stupnu.Za 12 dní semena vyrostla.Ted mám sazenice na chodbě, kde teplota je 15 stupnu.Sazenice jsou dost vytáhlé, protože není vubec sluníčko, ale to... celý příspěvek >
Odumírání okrajů listů na sazenicích paprik, 4.2.2023
Nevim jestli jste si precetl dukladne pribalovy letak pise merpan 80 wg se pouziva k dezinfekci zeminy nebo plosna aplikace zalivkou pred vysevem a ne zalevani rostlin rostokem jak pisete  vasek 5
Rajská jablíčka 2023, 28.1.2023
Ve vasem prispevku doslova  pisete v roce 2021   jsem mel zrala rajcata uz 6.3   letos pocitate ze to bude taky tak podobne      vasek
Proti krtkům, 19.1.2023
A krtka taky...   vasek
Rajská jablíčka 2023, 8.1.2023
Pekne sazenice kdy pocitate ze budete trhat prvni plody     vasek
Výběr odrudy brambor, 27.12.2022
Co je to za novou odrudu Kakiera? ja znam odrudu Carera  a Karin     vasek
Rajská jablíčka 2023, 5.12.2022
Mate pekne sazenice rajcat kdy tak pocitate ze budete sklizet prvni plody    vasek
Okousaný ořech, 3.12.2022
Za pokus to stoji ocistit ocelovym kartacem a zamazat sromkovym balzamem ten novy vyhon ponechat casem se uvidi zamazat se to melo hned jak jste to zjistil    vasek
Paprika Rodrigo, 19.11.2022 Obsahuje fotku
Dnes 19.11. jsem otrhal poslední papriky ve foliaku španělská odruda Leanta.Kdyby nebyl mráz, určitě by tam ještě zustaly a protože už v sudu na vodu byl led 1.5 cm.silný.        VASEK5
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika