Příspěvky uživatele - 28.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nový vzhled stránek, 10.5.2023
Je to mimo téma, ale upřímně nevím kam jinam to zalistovat =D... Jak to na vás působí, mě se to popravdě moc nelíbí, ten starý vzhled mi přišel lepší. Nově zvolené barvy mi nějak nesedí.
Cibule ze semínek, 4.5.2023
500 m.n.m sever čech, poslušně hlásím, že cibule u mě roste ze semen fajn. Vzhledem k počtu semínek v jednom pytlíku a ceně sazeček je pro mě pěstování ze semen jasná volba. Jasně že cibule není tak velká jako ze sazečky, ale zároveň neříkám, že je... celý příspěvek >
Listy rajčete hynou, 16.4.2023
přehnojené tj otrávené?
Rajčata 2023, 12.4.2023
Mě dneska v noci mrzlo a co hůře ja tam ty sazenice ve skleníku nechal =D... Tak snad to přežijou. Ale na první pohled zatím dobrý, uvidíme co dál.
Kultivátor, který i, 11.4.2023
já mám asi 195cm  =D
Kultivátor, který i, 11.4.2023
Tak v tom případě jsem ten šlajf vychytanej určitě neměl, já ho zapustil co nejníže a když jsem chtěl aby stroj popojel dopředu tak jsem zvedl řídítka víc nahoru tj, ho dopředu víc naklopil. No chce to cvik, zase se to nemůže moc naklápět kvůli... celý příspěvek >
Kultivátor, který i, 11.4.2023
díky, závidím =)
Kultivátor, který i, 11.4.2023
Můžu se zeptat jak se jmenuje? Rád bych se podíval =)
Kultivátor, který i, 11.4.2023
Ještě dodám, že půda nebyla ideálně vyschlá, ale i tak to celkem šlo.
Kultivátor, který i, 11.4.2023
Já šel tenhle víkend také do akce, teda víkend na velikonoce =D. Taktéž vlastním hecht 785, jediné co mi na ně vadí je délka vidlice k řídítkám mohla by být tak o 30cm delší, já jsem vysoký, tak se dost ohýbám... Možná ještě jeden nešvar o to je v... celý příspěvek >
Mohu již přenést do skleníku?, 9.4.2023
Mohu ještě dotaz na případnou zkušenost s plodinami: Mochyně, lilek český, celer a květák? Celer a květák jsem tam dnes odnesl, u ostatních váhám.
Mohu již přenést do skleníku?, 9.4.2023
Zdravím myslíte, že mohu přenést sazenice do skleníku a nechat je tam přes noc když nemrzne? Jde o okurky, cukety, dýně, melouny a papriky. Rajčata tam nechávám už delší dobu a přežívají teploty blízké k nule. Když má mrznout tak ale je odnáším dom.... celý příspěvek >
Jak dlouho čekat po děšti před kultivací, 8.4.2023
Chtěl bych zkultivovat políčko pro brambory ale pořád nám tu prší. Zkoušel jsem udělat kuličku ze vzorku půdy jestli se rozpadne když spadne na zem, ale drží to hezky při sobě. Zkoušel někdo kultivovat na mokřejší půdě?
Papriky 2023, 30.3.2023
Za to u mě zahradnický substrát od Agro je plnej smutnic. Mám to tu doma zamořaný neb jsem použil asi 70litrů...
Rajčata 2023, 17.3.2023
Na mě je Bejbino moc kyselé resp. nechával jsem ho přezrát aby bylo sladké.  Snad vám bude šmakovat =)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika