Příspěvky uživatele - 47.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prvni uzeni v nove udirne, 18.1.2021
Krásná práce, vypadá to velice jedle
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 13.1.2021 Obsahuje fotku
Nikoli, žádných 20l vody a 8kg cukru, ale 20l cukerného roztoku (kolik cukru záleží na cukrnatosti ovoce, které letos bylo sotva 14 Bx. Na druhou stranu letní hrištičky byly tak výrazně aromatické, že méně cukru vůbec nevadilo. Dokonce dle názoru... celý příspěvek >
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 13.1.2021 Obsahuje fotku
Já dávám zpravidla 4kg cukru na 50l nádobu rozpuštěno v 10l kbelíku s vodou (je známo, že hrušku mají nízkou vlastní cukernatost, takže 4kg cukru mi cukernatost kvasu vyskočí na ideálních 20-22 Bx a z kvasu je nejlepší výtěžnost při vynikající... celý příspěvek >
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 12.1.2021
No proto to píšu, člověk si s tím dá práci než to posbírá, očistí, odstopkuje, pomele, změří, míchá, hlídá atd. a pak vyteče zbytečně tak málo. Přitom stačí malá investice a vyteče pálenky mnohem víc ve stejné kvalitě.
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 6.1.2021
Není to škoda mít tak málo ze 400l kvasu? 
Stavba udírny (skříně) a příslušenství, 12.2.2020
No, ty tři tisíce stála jenom ta mramorová deska . V tomto případě se na peníze moc nedalo dívat, mimo funkční to má plnit roli aspoň trochu estetickou. Moje první a nadlouho asi poslední stavba takového druhu.
Stavba udírny (skříně) a příslušenství, 10.2.2020 Obsahuje fotku
A ještě jak to vypadá uvnitř 
Stavba udírny (skříně) a příslušenství, 10.2.2020 Obsahuje fotku
Já bych připojil jako inspiraci právě tu pevnou udírnu, stavěl jsem ji loni a určitě není přes půl zahrady . Už jsem v ní několikrát čoudil (naposledy minulou sobotu) a zatím jsem z ní vyloženě nadšený. Tak snad tím někoho zbavím obavy ze stavby... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika