Příspěvky uživatele - 41.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A co vaše švestky 2020, 4.1.2021
Skúsim teda zareagovať na vaše slová... áno súhlasím Petr, nevylučujem,że s tou Haromou môžu byť poniektorí záhradkári spokojní... ja som ju kupoval z Klívie Rusovce, kontajnerovanú,na podnoži wavit.nebola lacná... u mňa na wavite rodí nadmerné veľké... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 3.1.2021
Zdravím všetkých Československých ovocinárov😀 Nuž každé zlo je aj na niečo dobré.Minulý rok, ktorý bol vlhký menej slnečný, z jari boli mrazy... tak nám aspoň odhalil a odkryl slabiny a nedostatky mnohých odrôd sliviek.U mňa v našom tzv.... celý příspěvek >
Jakou podnož pro broskvoň - mandloň, semenáč nebo GF677?, 1.11.2020
Dobrý deň.Mne sa najviac pre broskyne osvedčil podnož St.Julien.Mám na záhrade pri dome menej kvalitnú, ťażkú, ílovitú pôdu.Skúšal som už pestovať broskve na semenáčoch, Gf 677,broskyňomandliach no životnosť bola krátka... Na. st.juliene je to... celý příspěvek >
Meruňka Mino, 30.10.2020
Pestoval som odrody marhúľ Mino a Clarina.Kupované v Klívia Rusovce za. nekresťanské peniaze.Naletel som na ich klamlivé hodnotenie.Ľudia pozor! Nekupujte nikdy neoverené novinky, predajcovia za vidinou zisku neskutočne oblbujú... treba kupovať len... celý příspěvek >
Pozdní odrůdy meruněk, 21.10.2020
Petře rado sa stalo, ak viem rád sa podelím so svojimi skúsenosťami.S Fardao som spokojný, tohto roku mi posledné plody zostali na strome vidieť do začiatku Říjena, plody boli sladké, tvrdej konzistencie.Farbaly ma sklamala, skoro všetko... celý příspěvek >
Pozdní odrůdy meruněk, 18.10.2020
Pestujem augustovú Farbaly a septembrovú Fardao.Obe neskoršie kvitnú, tohto roku mi ako jediné prežili jarné mrazy.Farbaly však v tomto vlhkom roku bola veľmi napadnutá moniliózou plodov, za daždivého počasia je mimoriadne náchylná na hnilobu v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika