Příspěvky uživatele - 248.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu, 30.12.2020
Ten mívá normálně jen chocholku listů na knnci větviček. Chce hodně světla a vody jen málo, je to sukulent.          Lída
Jabloň, 29.12.2020
To bych radši volila na M7 (má "prodej stromků"), ale kde je roubované, nevím. Sama mám mladý stromek také na M7, ale odjinud a to je roubované nad zemí.   Lída
Lila kytka z filmu Barva nachu, 28.12.2020 Obsahuje fotku
Naprostý souhlas, dotyčný asi nikdy neviděl třapatku - silné chlupaté stopky, úzké okvětní lístky, celkově dost "tuhá" kytka. A ta na fotce je jak dech...         Lída
Žere jen na povel, 27.12.2020
A ohledně toho nežraní, když jste pryč - to zvířata dělají, stýská se jim...  L.
Žere jen na povel, 27.12.2020
Tak mu místo mísy dejte nějaký tác, třeba má tu negativní zkušenost spojenou s mísou .           L.
Žere jen na povel, 26.12.2020
Podívejte se na stránky R.Desenského - psycholog psů.           Lída Nevím, ale jestli jste mu nezošklivili žrádlo tím, že jste se mu hrabali v misce a vlastně ho učili žrát jen na povel... Ještě mne napadlo - když žere na povel granule,... celý příspěvek >
Hryzec a pořád hryzec, 23.12.2020
Omyl, tohle není čelisťová past!! Ta čelisťová dokáže připravit kotě o kus nohy nebo dospělé kočce nohy přerazit.. Lída
Hryzec a pořád hryzec, 22.12.2020
A umisťujete tu past umytou a v rukavicích? Nesmí z ní cítit váš pach (u nás se tahle past fakt osvědčila). My přes nastraženou vždycky ještě překlopíme otočený kbelík, aby mu nááhodou někde škvírou nešlo světlo do nory.        ... celý příspěvek >
Otázky pre skúsených záhradkárov, 22.12.2020
Konvalinko, já kompost dává rok do jednoho boxu, na podzim přehážu, zjara nahoře něčím osadím (celer, okurky) a na podzim rozvezu krásnou zem...      Lída
Otázky pre skúsených záhradkárov, 21.12.2020
K té 4) - pokud necháváte napadené listy pod stromy, tak ta strupovitost tam zůstává a zjara uvolněné spóry stoupají se vzduchem nahoru na stromek (pomohlo by jedině podzimní zarytí do půdy). V kompostu je to něco jiného, tam se cyklus... celý příspěvek >
Otázky pre skúsených záhradkárov, 20.12.2020
1) Slivoň může mít kotlovou korunu, ale ráda se rozlamuje. 3) Colt by měla růst "o chlup" méně, mež mahalebka (ta je zas vhodnější do písčitých půd). 4) Ne, při procesu kompostování se zlikviduje.. 6) Kompostovat bez přístupu vzduchu... celý příspěvek >
Výchovný řez jabloně - lze udělat do staršího dřeva?, 18.12.2020
Klidně bych ji řízla, vyraší. Udělala jsem něco obdobného 2x . Poprvé jsem stromek chtěla zlikvidovat, tak jsem ho napůl vyryla a ořezala až na kmínek. Jenže pod ním rostly jahody, tak jsem dovyrytí o rok odložila - a on tak krásně obrazil, že tam... celý příspěvek >
Pozdní výsadba, 17.12.2020
Vysazovat se může, pokud není zamrzlá zem - což znamená, že třeba u nás v HK by to letos šlo ještě klidně i teď  .               Lída
Identifikace rostliny, 17.12.2020
Chce světlo a vzdušnou vlhkost. Teda, že se mu říká "podivec pestrý" čtu poprvé .           Lída
Marhuľa na podpniku zelená ringlota, 7.12.2020
ZR oslabuje růst o 30%, StJ o 30-50%  - viz "prodej stromků"...     Lída
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika