Příspěvky uživatele - 200.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odruda Wangenheimova, 24.8.2016 Obsahuje fotku
A tady přikládám fotky, jestli by někdo mohl určit, zda se může jednat o Wagenheimovu :-)
Odruda Wangenheimova, 21.8.2016
Dobrý večer, chtěl bych se na něco zeptat. U nás se říká nějakému druhu švestky Vajmanka, myslíte, ze by to mohla být Wagenheimova?
Úroda meruněk 2016, 20.7.2016
Tak já musím pochválit Goldrich, ten mě překvapil i velikostí plodů, ale i chutí, byla to jeho první úroda - asi 8 plodů. Dále Hargrand nebyl špatný a Kioto se mi zdálo průměrné, ale to bylo tím, že jsem ho otrhal trošku dřív, protože byly plody... celý příspěvek >
Prosím o radu s odrůdou thuje, 23.2.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den chtěl bych poradit co je to za odrůdu thuje? 
Prosím o radu s názvem rostliny, 18.3.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu s názvem rostliny, máme ji v pokoji, teď začala kvést. Děkuji za odpovědi
Výběr rotační sekačky do 15 tis. Kč, 4.5.2011
Dobrý den vím, že se to tady a na jiných různých diskuzích řešilo mnohokrát, ale ještě jsem nedostal jasnou odpověď nad výběrem rotační sekačky pro zahradu 2000 metrů s cenou do 15 tis. Kč. V časopise Dtest proběhl test sekaček v dubnu, ale někteří... celý příspěvek >
Copak je to přesně za rostlinu?, 20.11.2010
No právě že jsem na orchidej nevěřila, proto jsem se ptala.Děkuji za identifikaci, je to přesně ono.
Copak je to přesně za rostlinu?, 17.11.2010 Obsahuje fotku
Dostala jsem cibulky letos brzy na jaře.Byly suché abez listů.Má to být prý orchidej.Fotka je zbotanické zahrady.Ty fialkové listy.Může mi někdo pomoct?Věřím na pana Janču.Děkuji předem.
Kocourek, 11.10.2010
Micuko, ta vaše kníračice je taky krásný zvířátko! Ale i já bych dala přednost psovi Konvalinky.Taky mám ráda tyto psy.Ale já nemám kde.Jsem sice z vesnice, ale nemáme ani dvůr, ani zahradu.
Papouščí strom, 11.10.2010
Dostala jsem tobolku plnou semínek.Ví někdo, kdy zasít a jestli vzejdou?
Kocourek, 11.10.2010
Tak to vám doporučuji radgola! Kocour je dost velký na to, aby vás "přežil a mazel to je ůžasný! Bára i v noci se přijde pomazlit do postele.A vrní a vrní.
Kocourek, 11.10.2010 Obsahuje fotku
Taky máme dvě.Radgul Bára aperšanku Julinku.Bára měla kotáta na jaře, Julčiny máme ješté doma.Obě mají asi stejný vkus na kocoury.
Kana dosna, 18.9.2010
Do země je už nedávejte, zazimujte je v hrnku tak, jak popisuje paní v příspěvku
Přezimování canny, 18.9.2010
Děláme to jako Brasica, osvědčilo se.
Mladý durman, co s ním?, 18.9.2010
Novou rostlinku získáte tak, že uřežete mladý výhonek a dáte do vody zakořenit.Můžeto trvat 2-3 týdny.Pokud máte mladou rostlinku, nechejte ji jak je a na zimu dejte někam, kde nemrzne.Na velkých starších durmanech uřežeme pilou všechny větve asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika