Příspěvky uživatele - 146.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nenesou, 31.5.2012
Když nenesou, tak buď mají stres a to chce čas a nebo přepeřují. Doporučuji namáčet přes noc slunečnici i s např. pšenicí, z počátku to ako moc nchtějí, tak jim to jen tak zlehka některouvylupuji a podávám ale tak do 3 dnů si zvyknou měkkou... celý příspěvek >
Slepice leží, 31.5.2012
Bohužel takhle vypadají slepičkiy když mají stres. Takže spíše k teplu, do pološera, pomáhat s pitím, jídlo až "pod nos". Někde na seně v karabici, aby trochu viděla z té krabice...  Ale někdy ten stres prostě kuřička nevydrží.... celý příspěvek >
Šroty a domácí krmné směsi, 5.5.2012
Doporučuji nastrouhat na hrubo do krmné směsy krmnou řepu nebo mrkev )dělám to na starém mixéru - robotu). Určitě si pochutnají a začnou. Učila jsem je i jíst pšenici a slunečnici., A to tak, že jako směs spařím horkou vodou a nechám do rána... celý příspěvek >
Kuřice se chovají divně, 5.5.2012
No, mohu vás uklidnit, kuřice na hřad nevlezou, možná až tak za měsíc až dva. Já mám pro ně papírové krabice (vypadají jako kukaně) ve vnitř seno (které denně čistím). Oni si tam na noc zalezou a zahřívají se - někfy se směju jak jsou tam ty... celý příspěvek >
Proč umírají malá kuřátka, 5.5.2012
JInak chci ještě dodat, m že i o větší kuřičky se muíste v podstatě starat jako o malé děti, ještě to  jsou v podstatě děti:-)))))), na tož kuřecí "miminka".
Proč umírají malá kuřátka, 5.5.2012
Pokud mohu poradit, nekupujte malá kuřátka, ale už aspoň 11 týdenní kuřice. Malá kuřátka totiž ten stres neunesou, i ve velkých chovech mají velký úhyn (i moe babička měla pod kvočnou, a také měla větší úhyn malých kuřat - to je prostě příroda). Mám... celý příspěvek >
Jak na mladé kuřice u začátečníka, 18.4.2012
Jsou různé směci podle stáří kuřic i pak nosnic, před snáškou nebo už v průběhu snášky. pro kuřice jsou oznašen komleptní krmiva K..., a u nosnic N. Stačí naít nejbližší prodejnu krmiva. Pšenici kuřičky zobají až později:-))))
Jak na mladé kuřice u začátečníka, 18.4.2012
Můj děda říkával - když pršelo: Když je slepice venku a prší tak bude pršet dlouho (musí se najíst), když se schová tak bude pršet jen chvíli(aby se zbytečně nenamokla) :-)))))
Jak na mladé kuřice u začátečníka, 18.4.2012
Nechte e spát pohromadě, je jim teplo, které měli v umělé líhni., Ony sami jak rostou si ten hřad najdou - to je přírodou. Nehce je, však si poradí, uvidíte.:-)))))
Slepičky 13 týdnů, 18.4.2012
Slepičky tak mladé na hřadu nesedí, ani staré e to nanaučí, spíše e někdy problém aby je ty staré přijmuly, ony sou to někdy mršky. pro je nechat, ony nejsraděimaldé kuřičky sedí večert v chumlu aby se zahřály. Pokud je něketrá papatická měla by... celý příspěvek >
Slepičky 13 týdnů, 18.4.2012
Koupila jsem také slepičky - kuřičky, a jedna z nich byla tak jak říkáte, nadrchmaná a apatická. Tak jsem ji vzala do garáže ke kotli, dala bedýnku se senem, vodu a směs na krmení, seděla a byla spokojená, v noci spala, chodila jsem ji snad každé dvě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika