Příspěvky uživatele - 245.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co zabíjí slepice, 10.5.2013
V podstatě je to kanibalismus slepic. Vzniká nudou, nebo nedostatkem něčeho v krmení. Nejspíš chybí bílkoviny. Ale také může jít o náhodný vznik. Např. při snášení vajec je kloaka vyhřezlá, a mohlo to jiné slepici připomínat červa, klovla do toho,... celý příspěvek >
Je to nemoc?, 4.5.2013
 Myslím, že se prostě do hřebínku klovou, čimž vznikají ty tečky.  Pokud to není napadení parazity, ale to by muselo být obrovské. Ale spíš to klování. Nepravidelné černé skvrny? Velikost různá? Hřebínek je normálně zbarvený? Možná se nudí,... celý příspěvek >
Prosím poraďte, 5.4.2013
Já myslím, že nějaká slepice je kanibalkou. Stačí k tomu málo, kloaka před snesením vajíčka je jakoby vyhřezlá a připomíná pořádnýho červa. Možná si slepice klovla do kamarádky kloaky náhodou, na zkoušku co to je, vytryskla krev, zachutnala... A... celý příspěvek >
Fotky kurníku a slepic, 3.4.2013
 OSB 3, stejně jako QSB desky, jsou určené i do vlhka. aniž by došlo ke změnám jejich rozměrů nebo stability. V kolmé poloze vydrží roky a roky, horizontálně je to trošku horší. Dřevěné třísky a štěpy se smísí s vlhkuvzdorným lepidlem... celý příspěvek >
Opál, 10.5.2011
Myslíte, že by neměl mít ani jeden plod dva roky za sebou?  Ten vodorovný zářez děláme v libovolné výšce, v jakém období a jedná se pouze o zářez skrze lýko nebo výřez proužku lýka? Se slívou nemám žádné zkušenosti. Děkuji.
Opál, 9.5.2011
Ano Opál je samosprašná odrůda, ale co se týče řezu tam postupuji takřka učebnicově. Jsem amatér, pár stromů jsem i "vychoval" a rodí i soused, který už má hezkých pár stromků za sebou by jinak neřezal. Ten má podezření, že mi prodali jinou... celý příspěvek >
Opál, 8.5.2011
Koupil jsem si tuhle odrůdu slivoně před třemi lety a pořád se nemohu dočkat plodů. Stromek na jaře málo kvete a plody žádné. Letos nemá ani jeden plod. Snažím se o pravidelný řez pro tvarování koruny a poctivě hnojím kompostem. Můžete mi poradit,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika