Příspěvky uživatele - 24.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
častost čištění jez. filtrace?, 20.6.2008
Měli jsme stejný problém s karásky - vyřešili jsme je elektrikou, omráčili jsme je a potom vypustili do rybníku :-) nicméně stejně jsme po zimě zjistili, že 10 nám jich tam někde proklouzlo... takže budeme muset postup opakovat...
Uhynuti ryb, 26.5.2008
Řešili jsme stejný problém - rybky po zimě chytily plíseň, také nám pomohla Sera Omnisin - cca 220 Kč. (aplikovali jsme 2x) ryby se ihned začaly uzdravovat, nyní jsou již čilé, rostlinám přípravek neublížil.
Koi kapr - nemoc, 16.5.2008
Díky za radu, rybka na fotce zemřela, ostatní, které měly podobné příznaky naštěstí přežily. Do rybníčka jsme nalili přípravek proti bakteriím a plísním od SERA a vypadá, že naštěstí zabral. Koiáci se už i vesele třeli :-)
Vzlínání vody z jezírka přes okraj skrz rohož, 4.5.2008
Měli jsme podobný problém s kokosovou rohoží - okraje rybníčku nebyly příliš pěkné s černou rohoží, tak jsme je překryli právě kokosovou rohoží, která byla napůl ve vodě a napůl jakoby zastrčená do země. Byla stále mokrá a z jezírka začala ubývat... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 4.5.2008
Letošní zima byla pro náš rybníček první - měli jsme na hladině polystyrenový plovák, do kterého se dají zavést vzduchovací hadičky. Voda nikdy zcela nezamrzla - ačkoliv bydlíme v Krkonoších a mnohdy bylo hodně pod nulou. Nejde jen o to, aby led... celý příspěvek >
Řasožrout - test, 2.5.2008
Obchodní název je řasožrout :-) Mám tady k tomu papír s návodem na použití - pokud chcete, mohu Vám ho nascannovat a poslat na mail. My jsme ho do jezírka nasypali a zatím musím zaklepat, zdá se, že funguje. Nicméně je to otázka dlouhodobá - protože... celý příspěvek >
A plavou a plavou, 2.5.2008
Tak to moc moc gratuluji, poté,  co jsem Vaše lapálie sdělila doma, všichni jsme žili detektivkou, zda-li Vaši Koiové žijí a jen se schovávají - jako tenkrát ti naši darebáci. Ať se jim moc daří... my už jsme po letošní zimě 2 pochovali... celý příspěvek >
Koi kapr - nemoc, 27.4.2008 Obsahuje fotku
Tak jsem si dnes všimla, že další Koi má něco s tlamou - jakoby nějaký nárustek. Vypadá to ale jinak, než to, co měl předešlý uhynulý koi. Nevíte někdo, co to může být?
A neplavou a neplavou, 26.4.2008
Tak jsem si po dlouhé době zase přečetla jednu pardáně vtipnou diskuzi, leč téma zac tak veselé není. Ohledně schovávajících se Koiů mám také zkušenosti. Na jaře jsme vytvořili jezírko, nasadili 6 koi kaprů a pár dní se z nich radovali a pozorovali.... celý příspěvek >
Zelená řasa v rybníčku, 22.4.2008
Tak jsem se k mnou založené diskuzi vrátila po zimě... Pro pana Hrkala - nevím, proč by nám filtrace nefugovala, je výkonostně přesně na náš objem rybníčku. Kupovali jsme ji od pana Peciny, který nám ji jistě neprodal, jen proto, že ji měl... celý příspěvek >
Koi kapr - nemoc, 20.4.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu nějakého zkušeného chovatele ohledně Koi kaprů. Mám jezírko cca 6 kubíků asi rok. V něm 6 Koi kaprů, stejně tak dlouho, na zkoušku jsme nechali ryby ve vodě i přes zimu - byl problém je dát jinam - rybky přežily bez... celý příspěvek >
Zelená řasa v rybníčku, 10.12.2007
Moc Vám oběma děkuju za radu, letos už se nám nic kvůli ledu asi nepovede  vymyslet, ale na jaře hned něco zkusíme. Ta řasa je šílená, bují i teď, když má voda kolem nuly :-( Rostlinek máme snad více než dost, ta filtrace Bioforce i s UV lampou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika