Příspěvky uživatele - 8.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 3.3.2011
Dobrý deň, chovám pstruhy dúhové už tretí rok.  Mám rybník 20 x 20 m, max. hĺbka 1,7 m. Prítok 1 až 2 l/sek. z lesa.  Nasadil som cca 1 000 ks pstruhov dlhých cca 6 cm. Priebežne ich odchytávam na konzum. Majú prirodzenú potravu plus... celý příspěvek >
Hlína z rybníka, 2.3.2011
Mám rybník na záhrade, cca 20 x 20 m. Prítok je z lesa, cca 1 až 2 l/sek.  Na vstupe do rybníka mám menšiu usadzovaciu nádrž.  V rybníku chovám pstruhy, ktorým sa veľmi darí.  Ročne z usadzovacej nádrže a z rybníka vyberiem asi 8 m3... celý příspěvek >
Jezírko či rybník cca 1000 m2, 1.3.2011
Priesaky hrádze pri rybníkoch sa riešia oddrenážovaním do odtoku. Priesaky sú závislé od materiálu, z ktorého je hrádza urobená, od jeho zhutnenia a od sklonu hrádze. Viditeľné priesaky som utesňoval tak, že som odstránil časť zeminy, na miesto... celý příspěvek >
Jezírko či rybník cca 1000 m2, 25.8.2010
Pokiaľ bude jazierko prietočné, nemusíte sa vôbec báť, že v jazierku bude kalná voda ( samozrejme nebude priezračná ako v bazéne). Ja by som na Vašom mieste na začiatok urobil jazierko bez fólie a kameňov. Len zemné práce na vytvorenie... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika