Příspěvky uživatele - 106.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
světlé listy, červené tečky, opad plodů - broskvoň, 25.6.2008
Mohu zkusit, uvidíme. Případným zájemcům dám vědět, jak to dopadlo...
světlé listy, červené tečky, opad plodů - broskvoň, 25.6.2008
Tak jsem zakoupil Wuxal calcium. Je jen otázkou, jestli to bude fungovat, resp. jaký je s mojí broskví problém. Protože jestli se jedná o nedostatek železa, kterého Wuxal calcium obsahuje minimum, zato vápníku nadbytek, tak chlorózu ještě... celý příspěvek >
světlé listy, červené tečky, opad plodů - broskvoň, 25.6.2008
Ještě jednou díky za rady. Uvidíme, co rychle seženu. Poradkyně pro karlovarský kraj, uvedená v informačním materiálu WUXAL, nebere telefony...
světlé listy, červené tečky, opad plodů - broskvoň, 25.6.2008
Děkuji Vám za informaci. Přípravky zkusím sehnat. Pokud si vzpomínám, ještě jsem je nikde neviděl...
zahradni solarni osvetleni, 25.6.2008
Vzhledem k provozní bezpečnosti bych Vám prodlužovák moc nedoporučoval. Protože "jsem od fochu" a vím, co dokáže "lidová umělecká tvořivost" (můj soused na podobné řešení doplatil životem) bych raději zůstal u solárních lampiček.... celý příspěvek >
světlé listy, červené tečky, opad plodů - broskvoň, 25.6.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám podobný problém. Listy od okrajů žloutnou, je vidět žilkování, na některých se objevují červenohnědé tečky až skvrny, listy opadávají. Vývoj plodů se zastavil a také opadávají. Domnívám se, že broskvoň trpí chlorózou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika