Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 8.4.2010
Má skleník (polykarbonát) vic jak za 25 000, a myslíte, že se mi to někdy vyplatí?Ale jen to, že je to z vlastní produkce, tak to sotjí za to.Vím co tam dám a když si to vezmu hned, je to to nej.
Skleník z polykarbonátu, 7.4.2010
S tím silikonem bych to dole nepřehánel, spíše na hoře.Udělal jsem si taky skleník z polykarbonátu.Pokud to uděláte dole, jak já, zkondenzovala mi tam voda a pak jsem to musel jehlou propichovat, aby vytekla.A ta páska, nevím co jsem to měl, ale za... celý příspěvek >
Automatické čerpadlo pro zavlažování z nádrže na dešťovou vodu, 5.4.2010
Pokud bych se mohl připojit, já mám udělaný vrt a normální zahradní čerpadlo.Z vrtu (asi 5 m hluboko) čerpám tímto čerpadlem do nádrže vodu a potom až se ohřeje v nádrži, tak si ho přečerpávám přez tlakovou nádrzku (tím samým čerpadlem) po zahradě... celý příspěvek >
Uhynuté mláďatá, 28.3.2010
Mě teď samice udělala to samé.Nechte ji znovu připustit a musíte jí dát, když bude mít mladé, více klidu a hlavně, musí mít uzavřené kotiště.Já jsem ji ho nestačil dát.
Spirálové tyče, 23.3.2010
Měl jsem podobné problémy se spirálovými tyčemi.Jednak byly krátké a vratké, tak jsem si je udělal z drátu, co je na venkovní uzemění (bleskosvod).Je to sice z tvrdšího materiálu, ale je zde i povrchová uprava a při výšce 170 cm je to perfektní.Musel... celý příspěvek >
Lis na malé balíky sena, 8.3.2010
P.S. U té páky si musíte zvolit sám poměr ramen, jednak vůči stlačení a vůči Vám
Lis na malé balíky sena, 8.3.2010
Jak jsem již psal, asi 5 minut, ale záleží jak je velká bedna.Ze začátku jen je to horší, ale pak to jde rycheji a seno by bylo dobré trochu prosolovat, jednak kvůli uskladnění, tak i pro zvířata.
Lis na malé balíky sena, 7.3.2010 Obsahuje fotku
Omlouvám se, ale nedaří se mi to sem vložit.Nejsem s tímto krámem zatím moc kamarád.
Lis na malé balíky sena, 6.3.2010
Omlouvám se tam je pár zvířátek
Lis na malé balíky sena, 6.3.2010
Tam byl dotaz na pár balíků a ne na 700.To by jste opravdu dělal....A slámu, to nevím, nedělal jsem to, ale tak 5 až 10 mimut ve dvou a balík je velký 80x40x40 cm a dělám jich tak 60 až 70 za rok. Fíček
Lis na malé balíky sena, 6.3.2010
Vy to děláte jen rukama, ale tam se to taky lisuje pákama a jsou z toho balíky, teré jsou podobné balíku se slámou za mašinou.Pevné a dost stlačené.Kritizovat dovede každý, když s tím nedělal nebo neví jak.Já jsem s tím spokojen.Já uvažuju o výrobě... celý příspěvek >
Lis na malé balíky sena, 5.3.2010
Kdysi to bylo v receptáři.Je to vlastně bedna (na vás záleží jak je velká).Z vrchu je víko a v něm jsou udělané díry, pro provaz.Dno je volné, které se zvedá pomocí pák (podle mě se může použít i hydraulicka, šnek,ale konstrukce by musela být... celý příspěvek >
Lis na malé balíky sena, 5.3.2010
Něco podobného chci udělat, protože jsem nic takového zde (myslím tím v republice) neviděl.Zatím dělám balíky ručně, podle jednoho návodu.Ale chuť do toho zhotovit takový balíkovač je, ale mít aspoň nějaký návod.
Odnaučení kňučení, 3.3.2010
Nejsem pejskař, ale vím od chovatelů i ze své zkušenosti, že když si donesete štěně domů je potřeba ho mít u sebe i v noci (nemyslím tím přímo v posteli) a pokud kňučí položit na něj ruku, aby pocítil, že je někdo na blízku až si na Vás zvykne a poté... celý příspěvek >
Elektrický kultivátor, 2.3.2010
A to jste měl přehozenou fázi aby se to točilo obráceně.Jinak by jste se zedřel
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika