Příspěvky uživatele - 130.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škytání u kohouta, 30.6.2017
Zatím jsem tam nebyla, čekám na odvoz. Trvá to už cca 14 dní. Ďnes už chodil dobře, ale to škytání tam pořád je a přes den nemůže kokrhat. Málo pije, i když má vody dostatek. Jídlu taky moc nedá.
Škytání u kohouta, 28.6.2017
Kohout ráno párkrát zakokrhá, ale pak začne jakoby škytat, chrčet a bublá to v něm. Zároveň se i motá a občas padá na zadek. Je oddělený od slepic. Co to může být? 
Slepice si klovají hlavy, 26.6.2017
Tak skutečně to byli čmelíci. Po 14ti dnech se mi ho podařilo úplně zlikvidovat, a to pořádnou očistou kurníku a stáje, pozváním desinsektorky a a objednání prostředků proti čmelíkům od Iframixu. Doufám, že se už neobjeví, bylo to vysilující jak pro... celý příspěvek >
Kohout nekokrhá - vydává skřeky, 26.6.2017
Kohoutovi jsou dva roky. Pití mají dost, dostávají pšenici i namočenou, kefír, tvaroh, meloun, saláty apod. Takže asi tím to nebude?
Kohout nekokrhá - vydává skřeky, 9.6.2017
Ráno kohout kokrhá, ale během dne již vydává jenom různé zvuky, které ale nejsou kokrhání. Snaží se kokrhat, ale nejde mu to. Co to může být a co s tím? Díky za rady
Slepice si klovají hlavy, 26.5.2017
Tak holá temena a zátylek mají od té doby co mě přivezl kohouty. Mrtvou slepici jsem objevila u krmítka s vodou venku, zítra ji ještě pořádně prohlédnu. Je pravda, že další slepice byla vyděšená a zalezlá hluboko pod kurníkem a bála se jít ven. Pak... celý příspěvek >
Slepice si klovají hlavy, 26.5.2017
Slepice mají všeho dostatek, mají pšenici,  tvaroh, kefír, saláty, řepu, strouhám jim občas mrkev, dostávají zeleninu z polévky, drcené kosti a skořápky. Jedenkrát za týden jim dávám trochu octa do vody. Jestli tedy mají čmelíky nevím,... celý příspěvek >
Slepice si klovají hlavy, 24.5.2017
Krmím pšenicí a dávám jí ráno. Sezobáno večer nemají, mají tam zbytky pšenice. Tvaroh dostávají a někdy i kyšku. Magi nedávám - proč se musí dávat? Čmelíky nemají, každý den mají čisto, mají i popel na popelení. Výběh mají veliký. Kurník mají taky... celý příspěvek >
Slepice si klovají hlavy, 15.5.2017
Slepice si klovají do hlavy vzájemně a mají je skoro holé. Mají velký výběh s trávou, mají kde hrabat, dostávají ob den skořápky, grit, občas nadrcené kosti, dostanou i saláty ze zahrádky a jinou zeleninu. Nevím už co s tím, vypadají hrozně.
Kdo mi zabíjí slepice?, 1.5.2017
Je to jestřáb, taky mi takhle zlikvidoval slepici a sousedovi si pro slepici zašel až do skleníku, kde se slepice schovávali.
Nepřijetí nových slepic, 1.5.2017
Může mi někdo poradit, jak začlenit nové slepice mezi stávající hejno? Ty původní ještě po 1 měsíci nepřijaly 2 nové slepice a kdykoliv je vidí, tak na ně útočí.
Vápenka, 21.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, u známého jsem zjistila u jeho slepic, že trpí vápenkou. Každý týden proto natírá běháky u kohouta a slepic stolním olejem. Musí však desinfikovat kurník atd. Poraďte prosím, kde se dá sehnat větší balení Arpalitu, aby ho to finančně... celý příspěvek >
Průjem u slepice, 21.4.2017
Dobrý den, dnes mi jedna ze slepic pořád stála na jednom místě, peří měla hodně načechrané a vypadala, že je jednou taková. Večer pouze pila a když jsem zavírala slepice, tak jsem zjistila, že nešla do kurníku, ale leží v rohu přístřešku a měla... celý příspěvek >
Krmení, 6.9.2016 Obsahuje fotku
krmení - obrázek
Krmení, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Skořápky, grit jim dávám zvlášť a do míchanice jím dávám tak 1x týdně plastin. Teď dávám 1x za 2 dny dva kelímky od kefíru směs pro nosnice a každý den pšenici. Každý den jim něco odpoledne hodím do výběhu (okurku, rajče, cuketu, někdy zbytek... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika