Příspěvky uživatele - 28.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přemrznutí jablek, 2.12.2020
Zdravíčko, v minulosti jsem někde zaznamenal informaci, že jablka by neměly přemrznout. Mám je uskladněné venku, pod přístřeškem, kdy noční teploty moc neklesaly pod 0. Dnes jsem byl zaskočen mrazíkem -6st.C - což předpokládám, už uskladněné... celý příspěvek >
Pozdní odrůdy meruněk, 14.10.2020
Ahoj máte nějaké zkušenosti s pozdníma meruňkama dozrávajícíma cca srpen až začátek září? To že jim v tu dobu konkuruje jiné ovoce a hodí se jen do teplých oblastí je mi jasné. Spíš se mi jedná o hodnocení citlivosti na hnilobu plodů, poškození... celý příspěvek >
Odrůda odolná monilii plodů, 5.10.2020
Zdravíčko, chci dosadit pár stromů slivoní mezi odcházející durancie zpevňující mez. Jelikož durancie trpí silnou monilií plodů, tak bych chtěl raději nějakou odolnější odrůdu (ikdyž plody jsou až na druhém místě, prvotní úkol je zpevnit svah).... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika