Příspěvky uživatele - 182.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název trvalky, 24.7.2023
Já nas fotce vidím česnáček. Topolovku nikoli. (Mohu se mýlit.) Josef.
Co to je?, 10.7.2023
Je to nějaký lilek - Solanum. netroufám si blíže určit, možná lilek guinejský? Josef.
Druh trvalky, 10.7.2023
Je to dračík - Penstemon. Myslím, že druh (kříženec) Penstemon x haartwigii. Josef.
Co je to za brouka, 5.6.2023
Jeden z tesaříků. Žlutočerných je více druhů. Např. tesařík dubový. Josef.
Co je to za keř?, 28.6.2022
Není, je to trojpuk. Snad trojpuk drsný plnokvětý bílý - Deutzia scabra Alba Plena. Josef.
Kanadská borůvka, 16.2.2022
Ó nikoli, je to třešeň. Josef.
Rozpoznání rostliny, 27.1.2022
A co třeba takhle druh Streptocarpus caulescens? Anebo, jak už jsem psal výše, jiný rod z čeledi Gesneriaceae. Je jich hrozně moc, nejpěstovanější jsou např. "africké fialky"  (Saintpaulia), gloxinie (Sinningia), "honzík" (Achimenes), dále... celý příspěvek >
Rozpoznání rostliny, 18.1.2022
Možná Streptocarpus? Nebo jiná květina z čeledi podpětovité (Gesneriaceae)? Josef.
Diffenbachie, 31.8.2021
Rádo se stalo. Josef.
Diffenbachie, 30.8.2021
Puklice. Josef.
Jaký druh tavolníku to je, 29.8.2021
Čechrava že je z čeledi lomikamenovité? Tak to je pro mne novinka. Ale už jsem se přesvědčil, že to tak je. Josef.
Jaký druh tavolníku to je, 27.8.2021
Jestli hledáte mezi tavolníky, nedivte se, že nebyly takové listy nalezeny. Hledejte mezi trvalkami, také z čeledi růžovitých. Josef. :-)
Které slivoně jsou nejodolnější vůči chorobám?, 20.8.2021
Geronimo, děkuji. Přidávám charakteristiku půdy dle BPEJ z katastru nemovitostí: Kambizemě převážně na mírných svazích se všesměrnou expozicí a celkovým obsahem skeletu 25 - 50 %. Půdy hluboké až středně hluboké v mírně teplém,... celý příspěvek >
Které slivoně jsou nejodolnější vůči chorobám?, 20.8.2021
Taky děkuju za tip. Prostuduju, promyslím, sdělím dále... Kdo má další tipy a zlušenosti? Josef.
Které slivoně jsou nejodolnější vůči chorobám?, 19.8.2021
Geronimo, děkuju za odpověď, byť mne příliš nepotěšila. Tak co teď? Josef.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika