Příspěvky uživatele - 60.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkroucene listy rajcat, 19.6.2022
Respektuji přání paní Alexxy, ale chci se k tomuto problému vyjádřit. Myslím si, že listy jsou poškozeny úletem herbicidu, který někdo používal při postřiku. Přdpokládám, že jsou na rostlině poškozeny jen některé listy a ostatní a květy jsou v... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 25.5.2021
Těm paprikám jste zaštípl vrcholy?            Vladimír
Ochrana rajčat před zimou, 25.5.2021 Obsahuje fotku
Na Facebooku napsala paní LR, že již šest let používá na rajčata krytí netkanou textilií a má to v pohodě. Dle mých zkušeností s touto silnější netkanou textilií jsou také jednoznačně pozitivní (přes zimu jsem měl v tunelu květáky, teď mám v něm... celý příspěvek >
Ako založiť nové jahodovište, pod fóliou?, 9.9.2020
Ano, netkaná textilie se vyhodí současně s jahodami. Tkaná se odloží a za dva tři měsíce se použije pro jahody znovu. Jen se natáhne na záhon a do otvorů se vysadí nové saznice.           ... celý příspěvek >
Ako založiť nové jahodovište, pod fóliou?, 9.9.2020 Obsahuje fotku
S úspěchem používám už pět let opakovaně černou tkanou textilii (rašlový úplet). Koupil jsem ji na internetu, celou roli 50 m o šířce 1,05 m. Není problém vystřihnout v ní kulaté otvory v příslušném sponu. Počítám, že mně vydrží minimálně těch... celý příspěvek >
Podzimní pěstování zeleniny, 9.9.2020 Obsahuje fotku
V pondělí jsem sklidil první brokolici, průměr hlavy cca 15 cm. Odrůda Steel po uvaření velmi chutná.            Vladimír
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika