Příspěvky uživatele - 61.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pálivější paprika na plněné paprikové lusky, 6.12.2020
Pálinda mně přišla až moc pálivá. Taková snesitelnější mně přišla Ilika, pro mne akorát. Mám taky rád pálivé. Asi nejlepší by byla ta maďarská k plnění zelím, momentálně jsem zapomněl jméno a nechce se mně to... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 25.10.2020
Pochopiteně mne bude prvořadě zajímat ta odolnost proti listovým chorobám (Alternariová skvrnitost, Septoriová skvrnitost, plíseň šedá atd.), které na svých rajčatech mívám. Chuť by podle šlechtitele měla být podobná Pienollo del Vesuvio  (to už... celý příspěvek >
Podzimní pěstování zeleniny, 2.9.2020 Obsahuje fotku
Takhle ty košťáloviny vypadají 75 dní po výsevu. Ten tunel už jim nestačí, když ho sklopím, tak některé listy zvláště brokolice už mně lezou ven. Počítám, že brokoici budu už příští týden sklízet... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 2.9.2020
Sazenicím květáků a ostatních košťálovin se v těch kelímcích rozdělených na čtyři samostatné díly překvapivě dobře daří. Jsou docela velké a mají většinou tři až čtyři listy. Chtělo by to je už vysadit na záhon, ale já nemám ještě žádný záhon na... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 2.9.2020
S bifteky je ro stejné jako s jínými rajčaty. Každému se líbí a chutná jiná odrůda. Já jsem za těch osm let ve kterých intenzivně pěstuji rajčata odzkoušel víc jak tři sta odrůd, z toho víc jak devadesát procent byly bifteky a velká srdce. Můj... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika