Příspěvky uživatele - 168.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2021, 27.4.2021
už sázíte někdo rajčata do nevytápěného skleníkú? Vloni touto dobou jsem už měl všechna vysazená, ale letošní průběh jara je trochu jiný. Walter
Top 4 odrůd, 24.1.2021
tu sekci hrušní jsem opravdu přehlédl. Za mě Williamsova, Charneuská,  Boscova, Lucasova. Walter
Top 4 odrůd, 24.1.2021
a čeho, jablek, švestek, meruněk, broskví nebo snad rajčat? Walter
Pěstování ozimé zeleniny, 23.1.2021
hmm, ten Vladimírův květák má údalně odolnost i pod -15°. Já to vidím slibně a v době, kdy já budu teprve pikýrovat sazenice, jeho květák už bude dělat listový obrost před založením růžic. Věřím, že může první květáky začít sklízem koncem dubna, spíš... celý příspěvek >
Drobní bílí škůdci v květináči v hlíně, 12.1.2021
mají rádi vlhko a živí se humusem v zemině v květináči, škodliví můžou být, až když jsou opravdu přemnožení. Walter
Drobní bílí škůdci v květináči v hlíně, 12.1.2021
chvostoskoci, omezit zálivku a nechat zeminu vyschnout. Walter
Pomůcka pří výběru jádrovin, 29.12.2020
nemohu souhlasit. Z obchodu se to nedá jíst mnohdy proto, jak je to prostříkané chemií. Stačí většinou jen přičichnout, brrrrr. Pro mě jsou vodítka výsledky nejznámějších degustací jablek v posledních letech. Chuťové a další smysly několika desítek... celý příspěvek >
Poznáte výhonek keře/stromu?, 4.12.2020
Slivoň. Walter
Rajčata pro rok 2020, 25.11.2020
taky bych se rád podíval. Walter
Odrůda Admiral, 25.11.2020
sršni, to je problém, průzkumník od nich zjistí, co je dobré a nedají pokoj, dokud z jablka nezůstane jen jadřinec, stopka a slupka. Mám to takhle na rubínech u lesa. Walter
Co na co roubovat, 21.11.2020
tak neprocházejte google, ale knihy. V nich najdete ty nejzákladnější věci, o kterých tady snad ani nemá smysl psát. Walter
Rajčata pro rok 2020, 21.11.2020
Milane, já se vždycky chytím nějaké odrůdy a pak jí pěstuju, dokud se dají sehnat semena. Má to výhodu, že vím, co od odrůdy mohu očekávat. Ano špičaté je Murdoc, na obrázku je velmi rané Dynamic F1. Dále dělám kapustu Předzvěst, kedluben Ametyst,... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 21.11.2020
gratuluji k úrodě. Nicméně, já např. pekingské zelí dávám záměrně později, abych ho mohl sklízet ještě teď. Dále si kladu otázku, jak mrazuvzdorná zelenina v zimě poroste, když nebude teplo. Když není teplo, není nic. Já skleníky nemám vytápěné a... celý příspěvek >
Odrůdy ÚEB 6581 a ÚEB 5060/1, 8.11.2020
to se nejspíš týká i UEB 6581, které už má šlechtitelské osvědčení, ve kterém je na konci zmínka, že odrůda je v některých znacích podobná odrůdě Santana. Walter
Odrůdy ÚEB 6581 a ÚEB 5060/1, 8.11.2020
prosím, musím se opravit, zkratka ÚEB je Ústav experimentální botaniky AV ČR a Střížovice jsou jedním z jejich pracovišť. Zkusil jsem hledat něco o ÚEB 5060/1 a kromě tabulky hodnocení zimní degustace v Holovousích nikde nic. Ale to jste asi zjistil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika