Příspěvky uživatele - 243.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opět zelená nať brambor, 29.9.2023
Také jsem letos pěstovala Jelly. Pak ještě Esmee, Lauru a Antoniu. Vše už je sklizené ve sklepě. Hlízy pěkné, zdravé. Dlouho bych už se sklízní neotálela.
Rajčata 2023, 6.8.2023 Obsahuje fotku
Letos zatím bez postřiků, ale už třetí den prší tak uvidíme...
Redhaven, 4.8.2023 Obsahuje fotku
foto č. 5
Redhaven, 4.8.2023 Obsahuje fotku
foto č. 4
Redhaven, 4.8.2023 Obsahuje fotku
foto č. 3
Redhaven, 4.8.2023 Obsahuje fotku
foto č. 2
Redhaven, 4.8.2023
Další
Redhaven, 4.8.2023 Obsahuje fotku
Redhaveny jsou u nás obsypány, zato na Reliance pouze 6 plodů.
Meruňkotřešeň Aprikyra, 4.8.2023 Obsahuje fotku
... a ještě jedno foto
Meruňkotřešeň Aprikyra, 4.8.2023 Obsahuje fotku
Přes velké množství květů mi letos Aprikyra dala jen devět plodů. Zato velkých sladkých a štavnatých. Chutí se opravdu více podobají třešním. až na to, že jdou špatně od pecky, není co vytknout.
Odrůdy ořešáku, 3.8.2023
  host - 92.108 (?), 31.7.2019 13:09 Dobrý den.Vyhlédl a vyhledal jsem si na internetu na malou zahradu malý ořešák MINI MULTIFLORA NR.14. V nabídce ho má (nebo spíš nemá) jedno zahradnictví na Slovensku a jinak jsem nikde žádný... celý příspěvek >
Meruňkotřešeň Aprikyra, 19.4.2023
U Aprikyry jsem monilii nezjistila, ale každý rok ji postříkám současně s meruňkami. Proti mrazu Championem a proti monilii Baycorem, ale zásoba dochází, takže jsem si letos koupila Signum. Po odkvětu meruněk ho vyzkouším. Aprikyra jde špatně od... celý příspěvek >
Meruňkotřešeň Aprikyra, 18.4.2023 Obsahuje fotku
Další foto.
Meruňkotřešeň Aprikyra, 18.4.2023 Obsahuje fotku
Tak snad Aprikyra přežila letošní mrazy. Fotila jsem předevčírem. Loni dozrálo šest plodů, ale stály za to. Pokud něco dozraje, nafotím.
Špičaté zelí, 7.2.2023
Ale vůbec ne. Jsem už jedenáctý rok v důchodu. A ten Studentský mls jsme dělali ze zelí jakéhokoliv. Myslela jsem to obecně, jako dobrotu ze zelí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika