Příspěvky uživatele - 100.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 20.7.2022
Zdravím paní Lído, díky za skvělý tip. Vypadají zatím nejpodobněji. Už asi nezjistím co to tedy přesně mám, ale ve výsledku jsem rád, že chutnají skvěle. Tak teď už jen čekám, až mne vyroste teda opravdová Williamska červená :-)  Ať se... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 18.7.2022 Obsahuje fotku
Zdravím, nejsem si jistý už teď ničím, ale stromek jsem kupoval v dobré víře jako Wiliamsku. Jinak chuť, sladoučká, maslová, a jsou to takový pidi hruštičky. Posílám foto jak jsem ho koupil plus včera 17.7.2022 jsem tři vzal na chuť... celý příspěvek >
Hrušeň - odrůda, 13.7.2022 Obsahuje fotku
Zdravím od Kuřimi, prosím pěkně dovede mě někdo určit co to mám na zahradě za odrůdu hrušně?  Vykopal jsem ji před 4 lety u babičky na zahradě když zemřela a mám ji jako takovou pamatnou. Je letní, možná Clapova, možná Wiliams nevím,... celý příspěvek >
Udírna z palubek a ztraceného bednění, 24.6.2022
Zdravím pánové, moc díky za pěkná slova. Potěšila. Jakmile budu mít oplechováno, sehnaný teploměr, updatnu foto. Tak ještě jenou díky a zdravím. ITB
Udírna z palubek a ztraceného bednění, 20.6.2022 Obsahuje fotku
Zdravím od Kuřimi, tak už i já jsem se do teho pustil, začalo to tím, že jsem doma odněkud vyhrabal 2m litinovou trubku a co s ní. Že by udírna? Mno a už to šlo ruku v ruce. Zahrada ve svahu, vykopat,  natahat matroš, největší makačka... celý příspěvek >
Nestihl jsem postřik slivoní, co teď?, 27.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím,  bílé lepivé desky jste už měl mít rozvěšeny na stromech těsně před květem slivoní. Jako indikátor chycených potvor dobrý, určitě to částečně pomáhá v boji s pilatkou. Včera jsem obcházel stromy a je tam kupa přilepené havěti. Právě... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 12.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím pane Petře do Pardubic, já mám takovou malou meruňku křiváka, dělal jsem na ní shittuv řez a je fakt že kvetla dvoufázově, ale druhé kvetení ji zastihlo právě v těchto mínusových teplotách. Čas na topení už jsem neměl, tak uvidime, ale... celý příspěvek >
Lavička k ohništi z nalezených želez, 12.4.2022
Pěkné odpoledne přeji, naštěstí se jedná jen o relax na mé záhrádce, to musí prostě bavit. Díky moc za pochvalu pane SPCH :-) 
Lavička k ohništi z nalezených želez, 12.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím od Kuřimi, co se asi tak stane když člověk objeví stará železa? Mno lavičky k ohništi :-) Posílám foto pro inspiraci.
Přístřešek na dřevo, 12.4.2022
Moc děkuji za milá slova, velmi potěšila. Hmyzí sídliště již vzniklo samo, ve velkých špalkách jsou díry jak ze střelby ze vzduchovky :-) Takže máme 2v1, dřevo schované a obyvatelé k tomu.
Vyvýšené záhony ve svahu, 12.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím od Kuřimi, pro paní mámu vyvýšené záhony. Posílám foto pro inspiraci.
Stavba ohniště na kotlíkové párty, 12.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím, jeden z prvních projektů byla stavba ohniště na mnou milované kotlíkové pochutiny. Posílám foto pro inspiraci.
Přístřešek na dřevo, 12.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím všechny od Kuřimi, jeden z dalších projektů byla stavba přístřešku na dřevo, tak posílám foto pro inspiraci.
Stavba domečku na zahradní věci, 12.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, další výzva co mne čekala, byl zahradní domek na běžný věci co je třeba někam uložit, hrábě, sekačky, zeminy, dyť to znáte. Tak pro inspiraci pár fotek ze stavby :-) 
Zahradní domeček pro děti, 12.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím všechny od Kuřimi, Další výzva co mne čekala, byl domeček pro děti, tak pro inspiraci pár fotek ze stavby :-)
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika