Příspěvky uživatele - 75.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Namiesany predjarny postrek, 2.4.2021
podla mna asi to skor bolo myslene ze ak si namiesa napr kuprikol alebo nieco ci moze pouzit o 10-14dni na dalsiu aplikaciu. za mna neviem ale ja radsej vystriekam vsetko a urobim si tolko kolko potrebujem a co naviac ide do suseda. predsa ak ma... celý příspěvek >
Namiesany predjarny postrek, 2.4.2021
a ako to funguje ak davate zmacadlo?:D neje zalepeny cely postrekovac? pride mi jednoduhsie si namiesat predpokladane mnozstvo a ak nieco bude naviac tak zajst za susedom ci nechce vystriekat :D
Autokláv Wein na sterilizáciu konzerv/ plechoviek, 22.3.2021
Z ciech od nejakych rusov, mam tu dat aj web link?
Postreky aplikacia, 10.3.2021
Ahojte, rok presiel a predpokladam ze bude aj daka uroda, stromy pekne podrastly.  Na stromy som nasadil Draveho roztoca a striekal to CONTROLPHYT Cu  A co dalej Prosim viete mi poradit aku kombinaciu robit BIO... celý příspěvek >
Sůl v naloženém mase na uzení, 1.2.2021
Preco nemoze maso namoknut? Topim v kotline z boku a absolutne v tom nie je problem. Pri klobasach je to dokonca ziaduce aby crevo neprischlo hned. Drevo len tvrde a vysledny produkt je vonavy bez pachute
Merac tlaku - komprese, 20.1.2021 Obsahuje fotku
Ahojte mate niekto zkusenosti s meranim komprese na kosackach, pilach, ? ake hodnoty maju byt?  Obiednal som si merac a chcem ho odskusat. Ma byt kosacka tepla studena treba premazat valec olejom?Treba demontovat vzduchovy filter,... celý příspěvek >
Autokláv Wein na sterilizáciu konzerv/ plechoviek, 17.1.2021 Obsahuje fotku
Pasteta z peceneho masa z diviaka a zo skvariek v plechovkach :)
Botulotox, 5.1.2021
V podstate su iba 2 moznosti to: 1. Zavaranie v autoklave pri teplote aspon 120st  2. Varenie 2x s odstupom kedy su flase alebo konzervy ulozene aspon 24h pri izbovej teplote
Autokláv Wein na sterilizáciu konzerv/ plechoviek, 5.1.2021
Nejaky recept? Plechovky si neskusal?? Ake casy pri akych teplotach sa osvedcili?
Autokláv Wein na sterilizáciu konzerv/ plechoviek, 5.1.2021
Neviem ci je mozne zrovnavat tento autoklav a zavarovaci hrniec, kedze funkcie ktore popisujete su charakteristicke pre profi masiny za podstatne ine peniaze. Doplnkovy zdroj tepla je mozne domontovat spiralou s termostatom ale automatika s... celý příspěvek >
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 20.12.2020
Na začiatku pri pomleti pridávam enzym, vitamíny na kvas a kyselinu citrónovú 100g/ 100l kvasu a vodu na vytlačenie vzduchu, po dvoch dňoch pridam chladnomilne kvasinky a 2kg cukru rozpusteného vo vode. Kvas zmeriam refraktometrom a po týždni... celý příspěvek >
Autokláv Wein na sterilizáciu konzerv/ plechoviek, 20.12.2020 Obsahuje fotku
Prikladám foto
Autokláv Wein na sterilizáciu konzerv/ plechoviek, 20.12.2020
Má niekto skúsenosť s autoklavom?
Vyber domacej palenice, 8.10.2020
Kaslat na domacu palenicu, racej si to odneste vypalit do or. palenice.. budete mat o nieco kvalitnejsi, bezpecnejsiu palenku a bude jej aj viacej... a usetreny cas venujte inde... ako venovat tisice za aparaturu.
Pila Stihl MS290 lapač jisker výfuku, 6.10.2020
Ahoj, lapac iskier sa podla mna dava len dodatkovo kde to vyzaduje dana krajina v zakone, Standardne sa nedava ani ku kosackam, je to len ako dodatkove prislusenstvo pre zakon v danej krajine.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika