Příspěvky uživatele - 224.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houby ve skleniku, 27.3.2021
A jde urcite o jedly zampion?
Houby ve skleniku, 27.3.2021 Obsahuje fotku
Dobry den, Prosim o radu, jak se zbavit hub ve skleniku. Mam vysete redkvicky a salaty a najednou se zvedne hlina, kdyz ji rozhrnu, tak je pod zeminou houba podobna zampionu s prumerem klobouku i 10cm. Jak se zbavit techto hub? Dekuji
Lískové ořechy, 31.7.2020 Obsahuje fotku
Dobry den. Prosim o radu. Kazdy rok mam spoustu liskovych orechu a kdyz zacnou dozravat na okolnich pozemcich, ty moje jsou prazdne a vypadaji takto: viz foto
Levatka ostrá, 31.7.2020
Dobrý den, poradil mi, prosím někdo, jak se zbavit přemnožené levatky ostré? Mám 100m2 jezírko s max.hloubkou 2.2m. Kolem dokola melcina s kacirkem a tam se mnozi. Nemam a nechci v jezirku ryby, pokud to nebude jedina moznost. Radu se zelenou skalici... celý příspěvek >
Mohu presadit blumu jeste ted v prosinci?, 8.12.2018
Dekuji vam vsem za rady
Hnednuti spicek liskovych orechu, 10.7.2018 Obsahuje fotku
Ted jeste zacly hnednout i listy. Suchem to urcite nebude
Uschnuti boruvek, 10.5.2018
Nevim presne. V kubikovy nadrzi bylo na dne zbytek vykrystalizovany mocoviny cca 1-3kg a bylo to zredeno 400l vody
Uschnuti boruvek, 10.5.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, zasadil jsem 4 keriky boruvek do vykopaneho pruhu 60x250cm. Vysypal jsem to raselinou smichanou s lesni hrabankou. Krasne bohate nakvetly, zena jednou omylem zalila boruvky z nadrze, kde jsem mel rozpustenou mocovinu ve vode a po tydnu... celý příspěvek >
Co je to za cizopasniky?, 29.3.2018
Diky. Nemam to postrikat kuprikolem nebo nejakym jinym fungicidem? Mam spoustu stepky ze zrusene ovocne zahrady a ta je na velky hromade a kdyz se rozhrabne, je tam plisen
Problém se zahradou, 12.7.2017
Ahoj, mám se švagrem problém. Máme baráky vedle sebe jako poslední u lesa. Zahrady máme cca 8 let a zatímco všude kolem všem roste všechno, co zasadí, nám se nedaří nic. Meruňky (stáří 5let) nakvete bohatě, zůstanou celkem 3 meruňky, nektarinky... celý příspěvek >
Stiga Estate 3084 H, 22.2.2017
Pri pomalem rozjizdeni piska zrejme remen nebo nedejboze prevodovka, mate s tim nekdo zkusenost.
Co se mi objevilo v trávníku? , 4.10.2016 Obsahuje fotku
Poradi mi, prosim nekdo? Toto se mi objevilo v travniku. Jakoby nacechrane, mazlave. Travnik je ve stinu ziveho plotu a je v nem mech
Stiga Estate 3084 H, 15.6.2016
poradil by mi nekdo, co vsechno na 3084 promazavat maznici, krome prednich cepu?
MTD DL 92 H - sečení při couvání, 2.5.2016
ja teda nemam mtd, ale stigu, ale princip je stejnej. Nejjednodussi zpusob byl ten, ze jsem vytahnul konektor, kterej sel k tlacitku a proklemoval ho. tot vse. jednoduchy jak facka a myslim, ze u mtd to bude stejny. stejnym zpusobem jsem proklemoval... celý příspěvek >
Zahradni traktor - vertikutace, 16.3.2016 Obsahuje fotku
ahoj, zajimal by me Vas nazor, jestli by to mohlo fungovat. Chtel bych udelat ze sekacich nozu u zahradniho traktoru nebo sekacky vycesavac travy. A sice tim zpusobe, ze bych na sekaci nuz navrtal symetricky 2-3 diry z kazde strany a no nich bych... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika