Příspěvky uživatele - 30.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Etesia nebo iseki?, 22.7.2020
Mám Starjet několik let a každoročně si nadávám, že jsem nešel do Etesie, která má větší výhozný otvor a neucpává se trávou.. Iseki je na mne stroj moc velký a drahý.. řemeny se dají vyměnit a pokud se ke stroji chovám slušně, jsou téměř... celý příspěvek >
Stihl vyžínací hlava, 23.7.2019
Byl jsem koupit novou vyžínací hlavu ke křovinořeztu. Nabízeli mi novou s takovýma zasunovacíma pilčičkama.  48 náhradních kousků za bratru 220 kč. Máte s tím někdo zkušenost? Nebo dáváte přednost struně?
Pásy na sněžnou frézu Snow Jet 1100, 20.1.2018
Zdravim kde se da objednat pohonova jednotka na tutu frezu? Nebo mate nekdo kontak kde tyto frezy opravuji? Dekuji freza snow jet 1100
Pes s citlivým zažíváním - strava, 22.12.2017
Naše fenka boxera za mládí stále zvracela. Přešli jsme na syrové maso s vařenou rýží a od té doby pohoda. Dokonce to v celkovém součtu přičlo krapet levněji než značkové granule..  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika