Příspěvky uživatele - 238.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Briggs, 12.8.2008
Doplnil bych jen, že některé sekačky mají tzv. plátěný koš který oproti plastovému má sice hodně dírek, ale jsou tak malé že se vcelku za krátký čas ucpou prachem. Pokud nic neuděláme, vzduch proudící spolu s trávou nemá kudy odcházet, nebo jen z... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 8.8.2008
Pane host - xxx.xxx.47.123 (?), 8.8.2008 9:17 „“ale u me prevodovky pruchozi jsou““- „“Mazivo se vsak ven nedostane““ Tak jsou průchozí, nebo jsou slepá? Hřídelka má navíc z vnitřní strany ložiska osazení aby se ložisko nemohlo pohybovat axiálně.... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 8.8.2008
„“Myslel jsem si, že ložisko by mělo být za drážkamy na plném broušeném materiálu““ To také je, ale pokud by měla vazelína prolézt drážkami, tak by musely procházet drážky pod ložiskem až za něj, ne? A to neprochází. Pokud myslíme totéž.
Jak mazat křovinořez, 8.8.2008
Panu host - xxx.xxx.4.243 (?), 8.8.2008 8:22, To by uvedené drážky musely být průchozí, ale ony nejsou..
Jak mazat křovinořez, 8.8.2008
Křovinořezy co mají osazenou převodovku guferem snesou podstatně větší tlak při mazání než převodovky co jej nemají. Převodovku s guferem lze snad zničit při mazání pouze dekalamitkou (tlaková ruční pumpa).
Jak mazat křovinořez, 8.8.2008
Myslím si, že by nebylo špatné tu konečně napsat jednu z osvědčených možností jak správně mazat křovinořez. Není zcela v souladu s návodem k použití, ale v praxi se ukázala jako spolehlivá. Seženeme si plastovou injekční stříkačku o obsahu asi 20... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008
Cena kpl.. převodovky je 1568,24 kč. bez DPH + minimum za práci a je to zboží na objednávku, ale to už je věcí servisu. Podstatně levněji by vyšla výměna pouze ložiska, kde cena ložiska nepřevýší 50,-kč. + práce??? Nutno dodat že gumová krytka by... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008
Pane host - xxx.xxx.47.123 (?), 7.8.2008 12:39 spíš bych s přiklonil k tomu servisákovi. Omlouvat se nemusíte, je to prostě Váš názor. Tuk sice může odtéci do trubky, ale ne v takovém množství a za tak krátkou dobu. Navíc když je tuk studený tak... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008
Těsnící kroužek je součástí ložiska RS. Vyloupnout ho můžete klidně i šroubovákem, abyste si ho mohl prohlídnout, ale to je asi tak vše. Správná oprava je výměna ložiska celého a tato demontáž je spíš pro odborníky. Že jste to byl Vy co stroj... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008
Na to krytí jsem byl zvědav proto, jestli tam z výroby nenamontovali náhodou ložisko které nemá žádné krytí. Ložisko je tam tedy správné, ale má již poškozené krytí, proto je pro další práci nepoužitelné. Jak jsem již psal, RS ložisko nesnáší téměř... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008
Měl bych pro Vás dva úkoly. Obrázek č.2 (uprostřed nahoře), potřeboval bych vědět zda ložisko co je vidět pod segrovkou (pojistný kroužek) má nějaké krytí, nebo ne. Pokud ano, tak jaké. Nebo to lépe otřete a nafoťte znovu. Druhý úkol je u stejného... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 6.8.2008
Když tak zpětně vzpomínám, neviděl jsem ještě novou úhlovou převodovku která by neměla aspoň nějaké krytí z venkovní strany. V takovém případě by práce v prachovém a písečném prostředí trvala pouze několik minut. V každém případě jsem odpovídal na... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 6.8.2008
„Myslím, že se musela vytlačit, když je nový křovák naplněn z výroby.“ Pokud je převodovka v pořádku a vše správně poskládané, tak i když obsluha ji naplní tukem na 100%, tuk se ven nedostane, protože mu v tom brání gufero. Jistěže žádné gufero... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 5.8.2008
Nikdo neodpovídá a ni se moc nedivím. Tedy aspoň mě to zcela jasné není. Píšete „skoro všechna "vazelína" je vyteklá ven a je na spodní straně strunové hlavy“ myslíte tím spodní stranu strunové hlavy která klouže při práci po trávníku? Nebo čemu... celý příspěvek >
Jak startovat?, 31.7.2008
Olej Castrol, Schel, Stihl, (červená barva) řadím rozhodně mezi oleje dobrých značek, ale rovněž tak i olej HQ, tu však pozor, jenom pokud je to olej original (v tomto případě odstín do modra až modrý!!). Tímto nechci naznačit, že to jsou jediné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika