Příspěvky uživatele - 230.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprika Rodrigo, 6.11.2020 Obsahuje fotku
Dnes 6.11.2020 jsem vytrhal ze skleníku poslední kusy sazenic španělských paprik, odrůda Leanta. Nejdelší paprika má 24cm a nejširší 13cm (bez stopky). VASEK5
Paprika Rodrigo, 11.10.2020 Obsahuje fotku
První a druhé foto je skleníková paprika Saskie. Třetí a čtvrté foto je skleníková paprika Rodrigo. Papriky byly vyfoceny 4.10.2020. VASEK5
Rajčata pro rok 2020, 8.10.2020
Mate krasne  rajcata bez plisne  zajima me jestli mate ve skleniku   jen rajcata nebo i jinou zeleninu a kdy jste vysazovat    ja kdyz vysadim sazenice do skeniku  mam mezipatra az 50 cm   a jsou az... celý příspěvek >
Jak na kvas z hrušek?, 6.10.2020
Ze jste pridal do  kvasu cukr to jste udelal dobre ale proc kyselinu  citronovou to opravdu nevim pisete par jablek podle me je par dve jabka hodnota  napovida ze je velmi dobra doba na vypaleni nesmi se to propasnout jinak  kvas... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 30.9.2020 Obsahuje fotku
Paprika Rubika, která byla vytržena 30.9.2020 z fóliovníku a daná do květináče za účelem foto. VASEK5
Odstranění pařezu, 29.9.2020
Loni jsem na podzim likvidoval parez svestky ktery mel promer 38 cm   ekologisky potreboval jsem  k tomu pantok palici a klin postup je velmi jednoduchy postupne nasekavam 1cm zaseky po obvodu pak pod uhlem asi 30 stopnu odsekavam... celý příspěvek >
Lze postupným výsevem prodloužit plodnost okurek?, 28.9.2020 Obsahuje fotku
Na začátku srpna jsem vysazil sazenice okurek nakladaček. Teď na konci září (foto 28.9.2020) nic moc, spíš propadák. Napočítal jsem 10 plodů do velikosti 8cm. Snad by to chtělo příště do pařeniště nebo do fóliového krytu a o 14dní dříve. Střední... celý příspěvek >
Lze postupným výsevem prodloužit plodnost okurek?, 26.9.2020
Je to velmi jednoduche napsat   vysadil   jsem pred  mesicem a ted sklizim     poslete foto     jak napsal jedem   uznavany pestitel  rajcat    Jedno foto... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 21.9.2020 Obsahuje fotku
První a druhé foto skleníková paprika Salamon. Třetí foto je skleníková paprika Ramiro, semena jsem získal z paprik, které se prodávají běžně v marketech po dvou kusech v balení. Je velmi úrodná. VASEK5
Paprika Rodrigo, 14.9.2020 Obsahuje fotku
První dvě foto paprika červená PARADISE, třetí paprika oranžová KUBISTA. Fotím průběžně, jak skleníkové papriky dozrávají. VASEK5
Rajčata pro rok 2020, 13.9.2020 Obsahuje fotku
Na fotce je vidět, co způsobilo srpnové krupobití na rajčatech. Semínka rajčat pocházejí z Bulharska, název neznám.    VASEK5
Paprika Rodrigo, 10.9.2020 Obsahuje fotku
První a druhé foto je kápie skleníková odrůda DON. Třetí foto je skleníková odrůda žlutá ILAGA. VASEK5
Rajčata pro rok 2020, 2.9.2020
Tomu neverim tak krasne rajce a bez chuti bylo by dobre   rajce rozkrojit jak vypada uvnitr chtel bych se zeptat Vas a jinych pestitelu rajcat jakou odrudu rajcat  nasadit do skeniku aby nebyly prirustky nebo  mez i... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 2.9.2020 Obsahuje fotku
Směs venkovních polních paprik odrůdy Nova, Montana, Anka. VASEK5
Rajčata pro rok 2020, 28.8.2020 Obsahuje fotku
Rajčata odrůda růžová Maria, semena pochází z Bulharska. VASEK5
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika