Příspěvky uživatele - 61.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy je správný čas na vykopání brambor?, 7.7.2020
Taky sázím rané brambory na jídlo. Když už něco pod natí je, tak si to vykopu a jde to ke konzumaci. Možná by tam vyrostlo trochu víc, ale já chci brambory teď! Ty co tam zůstávají, stále rostou a doufám, že z nich sklidím ještě... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 7.7.2020 Obsahuje fotku
Koupil jsem si semena cibule Globo a ještě jedné, stejně velké bílé cibule a chtěl bych si na jaře předpěstovat sazenice. Byl bych rád, kdyby se někdo z těch, kdo tento typ cibule již pěstoval podělil se mnou o zkušenosti.... celý příspěvek >
Podzimní pěstování zeleniny, 7.7.2020
A jaká odrůda karotky se Vám pro tento výsev osvědčila?            Vladimír
Podzimní pěstování zeleniny, 7.7.2020
Tu karotku bych také mohl dát. Jen to prothávání mně docela nebaví. Máte nějaký fígl, jak to zjednodušit? Já jsem zkoušel přimíchávat při setí písek, ale moc mně to nejde.            Vladimír
Podzimní pěstování zeleniny, 6.7.2020 Obsahuje fotku
Mám plno záhonů po sklizeném hrachu a po likvidaci dvou záhonů starých jahod. Vesele na nich roste plno plevelů, většinu nejsem ani schopen pojmenovat a tak jsem se rozhodl, že letos budu pěstovat všechno, co bude schopno ještě do půli října dát... celý příspěvek >
Phytophthora infestans, 6.7.2020
Já mám brambory čisté, ani plíseň ani mandelinka. Začal jsem je pomalu odebírat, z jednoho kopce v průměry 40- 50 dkg. Pokud ještě povyrostou, tak to vypadá na celkovou sklizeň z 5 kg sadby tak asi na 50 kg, případně trochu méně. Ty pod folií se mně... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 5.6.2020
Chtěl bych letos na podzim pěstovat brokolici. Už víc jak pět let jsem ji nepěstoval a tak nemám přehled, jaká semena brokolice jsou u nás k dispozici. Proto bych rád věděl, jestli někdo máte dobrou zkušenost s nějakou odrůdou, která se vám osvědčila... celý příspěvek >
Sázení brambor 2020, 19.5.2020
A co takhle to zkusit střiknout Mospilanem. Není to sice konkrétně proti slimákům, ale za pokus to stojí. Musím se dnes nebo zítra mrknout na ty své brambory, jestli tam slimáci nejsou také. Dokonce chci vedle těch brambor vysadit sazenice Hokaida,... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 19.5.2020
Už minimálně 25 let jsem květák nepěstoval. Ano, byly někdy problémy s vyslepnutím, ale nějaká Květilka zelná (nevím?). Tak doufám, že to mých pár kusů nepostihne. Pokud jsem dobře četl, tak tato moucha létá a klade vajíčka od poloviny dubna do... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 22.3.2020
Pokud mne zrak neklame, tak na tom obrázku je tkaná textilie ne netkaná?? Já když pokládám tkanou textilii, tak už tam mám vystřižené kulaté otvory. Protože už když ji pokládám, vím kde co budu pěstovat a tak mohu udělat kulaté otvory (které se tak... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika