Příspěvky uživatele - 128.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 21.6.2020
Ad odrbávání aut - auta jsou prostě levná, stačí si pročíst ceníky Octavie 1, Fabie 1 a zavzpomínat, kolik člověk bral 20-25 let nazpět. Spousta výbavy zlevnila, spousta přibyla, ale někde se šetřit musí. Stejný je to s elektronikou Neexistují žádná... celý příspěvek >
Jakou bubnovou sekačku?, 16.6.2020
Stačí se podívat na web Dakru, Proton je prostě sekačka, Tekton stavebnice, lze použít mulčovací nástavec nebo radlici na sníh. Co využijete musíte vědět sám.
Dolmar PS550, 15.6.2020
Nakonec jsem zkusil pilu na blind koupit, podělím se o názor. Kovové kartery nejsou, je to plasťák/poloplasťák. Kliková skříň je v malé kovové vaně uchycené do plastového skeletu. Vše ostatní je chyceno do plastu. Možná to není v této kategorii... celý příspěvek >
Jakou bubnovou sekačku?, 14.6.2020
Proč zrovna stroj s čínským motorem XP200? Dakr za stejnou cenu Briggs 675, za to chce Vari už 25 tisíc, ale za stejné peníze už nabízí Dakr skvělý Briggs 850. Vyrábí vlastně Vari ještě aspoň tyhle sekačky v ČR, nebo jen lepí značku na Čínu, jako... celý příspěvek >
Dolmar PS550, 10.6.2020
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s Dolmar PS550? Hlavně mi jde o srovnání s PS420, tu jsem měl vybranou, čekal 3 týdny, ale mají výpadek výroby a naskladnění až listopad 2020, to už je pozdě. Výkon, větší objem, vyšší hmotnost je mi jasné,... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 29.5.2020
Ten šroubek nastavuje sytič, resp. omezovač, slouží jako doraz mechanizmu plynu. Spíš se podívejte na tohle video. Je tam základní nastavení omezovače, ten torx jsem využil k doladění chodu plynu v celém rozsahu po výměně struny, kdy tam byl malý... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 28.5.2020
Ne, je to jen kohout. Viděl jsem, že si někdo přidal filtr ze skůtru sám do palivového vedení, velký smysl v tom nevidím. To spíš mít po ruce vlhký hadr a když při práci dolévám palivo, tak si nejdřív otřít hrdlo nádrže a okolí.  Jestli... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 27.5.2020
Pokud si pomůžete sytičem, tzn. dostanete tam bohatší směs a víc benzínu, tak bych tipoval ucpaný karburátor. 5 let je dlouhá doba na čištění, rozmontujte karbec a vyčistětě, není to nic hrozného a návodů je spousta. Byla svíčka po vyndání mokrá?... celý příspěvek >
Benzin E10 alebo E5, 22.5.2020
Ono to Exx není ještě tak jednoduché, příměs může být obyč bioetanol nebo ETBE, která by měla být stabilnější. Hlavní otázka je - kolik toho za rok spotřebujete? Jestli třeba jako já cca 20 litrů/sezóna sekačka/křoviňák/pila, vemte prostě Vervu 100 u... celý příspěvek >
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 19.5.2020
A čím chcete otevírat škrtící klapku, když není připojen drát plynu? Je to Quantum, z boku by měl být šroub nastavení volnoběžných otáček, ale to už je pro doladění.  12F802-2033-B1 - Briggs & Stratton Vertical Engine
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 17.5.2020
Tam jde o to, jestli do toho automatický sytič nekecá, protože "plynem" neděláte nic jiného než otevírání škrtící klapky. Pokud je tedy stále zavřená, tzn. směs maximálně bohatá, buď lanko nedělá co dělat má, nebo je automatický sytič zaseknutý a tím... celý příspěvek >
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 16.5.2020
Typ by se hodil. Má to automatický sytič (autochoke)? 
Briggs&Stratton 650Exi vs. Honda GCVx145 (AL-KO 470 2020), 14.5.2020
Briggs už není co býval, celá jeho nabídka od nejlevnější řady 4xx do 6xx je stejný blok, společná je tomu hlavně snaha ušetřit na čemkoli. Je fakt že Briggs má trochu nešťastnou pověst, že pojede na cokoli a v lidech se to drží. Honda je etalon, byť... celý příspěvek >
Motor HONDA GCVx 145/170/200, 10.4.2020
Silon, nylon, PA6/66/12 a ozubená kola, jako ok, když se nešettří na materiálu a procesu, hlavně sušení před vstřikem. Ale soukolí dvou různých materiálů prostě pokud možno ne. Ale s těmi lepšími vlastnostmi než kov bych byl hodně opatrný, lepší... celý příspěvek >
Motor HONDA GCVx 145/170/200, 10.4.2020
Já nejsemmechanik sekaček, ale doma dva motory GCV provozuju, GCV135 na sekačce a GCV160 na Vari traktorku. Oba motory získané jako šrot od majitelů, co totálně kašlali na servis i jakoukoli údržbu. Rozebrané, vyčištěné, smontované a roky slouží.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika