Příspěvky uživatele - 128.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nový krovinorez Echo, Dolmar, Stihl alebo Al-ko?, 10.4.2020
Dovolím si s Vámi opravdu nesouhlasit v tom, že je jedno kde je co vyrobeno, není, vlastní zkušenost. Mám zkušenosti s dodávkami dílů, sestav i software ze zemí jako ČR, Slovensko, Rumunsko, Ukrajina nebo i Indie a Čína a rozdíly jsou propastné. Jde... celý příspěvek >
Motor HONDA GCVx 145/170/200, 9.4.2020
Zde je rozborka od Poláků. Vyjímatelný válec je zajímavý, plastová vačka už tolik ne, zlaté GCV. Co mě štve je zmenšení olejové náplně. Takže se asi rychleji zahřeje, možná to potřebují kvůli emisím, ale pokud to člověk chce provozovat za horka a... celý příspěvek >
Weibang zkušenosti/názory, 7.4.2020
Dobrý den, jaké máte zkušenosti se sekačkami Weibang? Jde mi hlavně o současné modely. Nějaké info se dá najít, osobně mi přišlo zpracování fajn, ale po netu jsou komentáře několik let staré, to dávali všude motor Kohler a cenově to bylo úplně... celý příspěvek >
Nový krovinorez Echo, Dolmar, Stihl alebo Al-ko?, 7.4.2020
Já loni koupil Dolmar MS 435.4U. Super stroj, na moje použití trochu overkill, spíš dosekávám, ale můžu si dovolit kašlat na trávu za plotem a dvakrát za rok tam vlítnout a trochu to zkulturnit. Pak máme ještě pozemek na seno, cca 600 m2, dvakrát do... celý příspěvek >
Clematis alpina ad. - kde sehnat, 9.7.2014
Na plaménky se už 30let specializuje Clematis Dufek. Prodává jich plno barev.  Kus vyjde kolem 60Kč.
Moc prosím o pomoc s rychlou obnovou trávníku, 18.5.2013
Tak tohle mi v trošičku menším vyvedl manžel, šel naštěstí jen po pampeliškách.Suchou trávu jsem vyhrabala a cestičky vysypala zahradnickým substrátem.Vysela jsem rychle rostoucí trávu jako je hřištní a nebo parková směs.No a když budete mít kliku a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika