Příspěvky uživatele - 168.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špičák, jak dál?, 24.5.2020
Dobrý den, stále hledám, kde se dá koupit jednoletý špičák ovocných stromů. Prosím o uvedení nějaké adresy.Děkuji
Rozkvétání meruněk v letošním roce II, 20.3.2020
Viděl jste předpověď počasí na příštích 7 dní, asi ne co, letos je s meruňkama konec a budeme vůbec rádi že přežijou narašené hrušně, slívy a pod. Min. teploty totiž budou v rozmezí -6 až -10 st. C při takovéto předpovědi je veškerá snaha marná.... celý příspěvek >
Pnoucí fazole, 8.8.2019
Já napadené listy ustřihla a brzy se nahradily sami jinými listy a i květy, které tam předtím nebyly. Prostě rostlina jakoby ožila.
Bramborová nať, 5.8.2019
Jak jste dopadl? Já mám letos také tak vysoké natě, že je vyvazuji k tyčce jako rajčata...
Elektrická udírna z Mountfield, 30.7.2019
Také zdravím Romana,  mám také udírnu Char broil z Mountfildu a řešil jsem, jak udit při nižších teplotách... a tady najednou vidím radu s Dymboxem. Mohu poprosit o vložení fotek onoho "udělátka" s trubičkami, které rozvádí kouř do... celý příspěvek >
Vřesy a vřesovce, 20.10.2018
vřesovcům, které jsem měla a mám v péči... příliš nesvědčí velké sucho a moc slunce... rosím i zalévám... ideální teplota 0-10°a poměrně velká vzdušná vlhkost, ale je fakt, že se občas stane, že i přes důkladné zalévání, rosení, kyselost půdy a přes... celý příspěvek >
Jak zvýšit výnosy brambor, 13.4.2016
Brambory pěstuji zhruha na 70-80 m2, brambor je tolik, že stačí pro 3-4 dospělé osoby na celé období do další sklizně a to i po odečtení části sklizně, která se použivá jako sadba na další období. Brambory dobývám tradičním způsebem motykou. Při... celý příspěvek >
Jak zvýšit výnosy brambor, 22.12.2015
Mé zkušenosti z pěstováním brambor.  Brambory pěstuji ekologickým způsobem, nepoužívám žádná umělá hnojiva a ani chemické prostředky, půdu hnojím pouze kompostem (zetlelá tráva a listí). Základ úspěchu spočívá ve výběru sadby, sadbu si... celý příspěvek >
Ibozea species, 9.5.2015
Děkuji moc :).
Palma, 16.2.2015
Palma horská - Chamaedorea elegants (mam za to teda) :)
Ibozea species, 16.2.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, nedávno jsem dostal darem kytku/bylinku, o které jsem se dozvěděl pouze, že se jedná o "kadidlovník". Chvíli pátrání a už jsem měl i název. Ibozea (species???). To je bohužel vše. Pokud je zde někdo, kdo má s pěstováním této rostliny... celý příspěvek >
Kde sehnat víčko na olejovou nádržku Homelite XL Textron?, 4.5.2013
Kde sehnat víčko olejové nádržky na pilu hecht 941.Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika