Příspěvky uživatele - 168.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
STIHL MS 211 & Oleo-Mac GSH 560?, 20.1.2021
Zdravím, potřebujeme poradit s výběrem pily. Každou zimu budeme chystat cca 4-5m3 akátu na vytápění domu. Můžete nám pomoci, kterou vybrat, popřípadě navrhnout jinou pilu v této cenové relaci.
Spálené mladé výhony, 24.5.2020
Děkuji. Ano je to Bodruška hrušňová. Děkuji. Všechny napadené výhony jsem ostříhal a larvičkám jsem zatopil. 😃. Na některých hrušních se tento škůdce vyskytl i loni. Letos to bylo v daleko větší míře. Dočetl jsem se že škůdce... celý příspěvek >
Spálené mladé výhony, 15.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Už druhým rokem se mi na hrušních na mladých výhonech objevují tyto poškození. Výhon uvadne a poté listy zčernají. Prvně jsem myslel že se jedná o poškození mrazem ale některé výhony jsou úplně v pořádku a sousední výhon 20 cm od něj je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika