Příspěvky uživatele - 25.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ozimá cibule, 13.11.2023
Milane, dáváte do salátu med? Citron ano, med by mě nenapadl. Ale proč ne. Já si medem sladím kávu. To také moc lidí nedělá.
Ozimá cibule, 11.11.2023
Také jsem zkoušel ozimou cibuli pěstovat. Na naťovou jarní cibulku. Jo, povedla se. V dubnu/květnu. Jinak je úplně na prd. Není skladovatelná.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 9.11.2023
  No, 10 gramů určitě. Takže na cca 4 roky.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 9.11.2023 Obsahuje fotku
V neděli jsem objednal, dnes ve čtvrtek to domů dorazilo. Ceny úplně někde jinde, takový sortiment v Česku není. Mospilan 50g v ČR je jen na osvědčení, Luna Experience v malém balení vůbec není, Infinito za půlku, Captan = Merpan... I s poštovným se... celý příspěvek >
Počasí, 8.11.2023
No, už březen, to by byla paráda! Já věřím v únor. Jednak jsem byl v tento měsíc vrhnut do tohota světa, druhak je to měsíc, po kterém přichází jaro. Pomalu, ale přichází. Už se dá leccos vysévat, stříhat, převrstvovat..., dny se prodlužují... A do... celý příspěvek >
Počasí, 6.11.2023
Mé cibule (Štutgardská i Všetana) mají silné slupky, špatně jdou loupat. Mé želvy středomořské jsem dnes začal zimovat. Nikdy nebyly tak dlouho venku a nikdy nebyly tak hluboko zahrabané. Bude tuhá zejma.
Ako upravit pozemok plny kamenov, 3.11.2023
Ty kameny vytahje hlavně mráz. Jak píše host, udělal bych sondu, co je dole. Kolik je tam toho kamene. Dovedu si tam představit i ovocné stromy, réva vinná má takové půdy ráda. Trávník... to je špatné, záhony... třeba vyvýšené záhony. Vykopejte tu... celý příspěvek >
Počasí, 31.10.2023
Tak mám otrháno (jablka), kromě Granny Smith. Letos se úroda jablek opravdu povedla. Museli jsme honem dokupovat přepravky. Normálně mám 3 metráky, letos 6 metráků. Protrhával jsem, ale asi málo. A jablka to protrhávání dohnala velikostí. U nás v HK... celý příspěvek >
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 30.10.2023
Chtěl jsem vložit fotku třešně Celeste, jak je krásně střapatá a kompaktní, ale už opadala. A ještě upřesním, není úplně raná, spíš poloraná. Kolem vysazeného stromku je dobré mít bezplevelný kruh o průměru jeden metr, nebo bezplevelný pás. Řešil... celý příspěvek >
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 25.10.2023
Pozor na třešně. Většina třešní je cizosprašná, to znamená, že k opylení potřebuje jinou, ale konkrétní odrůdu. Ne nějakou třešeň od sousedů. V nabídce třešní v eshopech se dozvíte, že je cizosprašná a opyluje se tou a tou odrůdou. Takže musíte... celý příspěvek >
Počasí, 23.10.2023
"Mrazejk" minulý týden sice zlikvidoval rajčata, ale namíchal barvy jablkům. Začínám sklízet. Začal jsem Goldenem, ten už docela povolil, ale např. Karmína nebo Topaz drží. Zajímavé je, že i Gold Bohemia také. O Idaredech nemluvě. Granny Smith bude... celý příspěvek >
Poškozený stromek - má šanci?, 21.10.2023
No, je to škoda, ale pokud je druhá polovina kůry zdravá, mohl by přežít. A co zvážit reklamaci. Každopádně ránu zatřít štěpařským voskem nebo balzámem, nebo klasickou vodovou latexovou barvou. Stromky jsou roubovány (očkovány) kousek nad kořeny. Je... celý příspěvek >
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 20.10.2023
A havrani jsou tady (Hradec Králové)! Takže hurá, začal čas sázení česneku. Jak jsem louskal ty polské články, tak moc neprožívají teplotu půdy, jako my. Radí sázet od poloviny října do poloviny listopadu. Hlavně zdůrazňují, že česnek musí do mrazů... celý příspěvek >
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 19.10.2023
Pátral jsem, čím moří sadbový česnek proti houbovým chorobám v Polsku. A zjistil jsem: Sumilex 500 SC 0,3% 15-20 minut nebo Sarfun T 450 0,4% 15-20 minut a hned sázet. U nás jsou tyto přípravky asi nedostupné, určitě by se daly sehnat v zahraničí.... celý příspěvek >
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 19.10.2023
Tak to může být tím stanovištěm! Česnek musí mít slunce a vodu hlavně na začátku vegetace. Pochází ze stepi.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika