Příspěvky uživatele - 248.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestka - kroucení a usychání listů. Co to je?, 31.5.2020
Mšice slívová. Mrkněte na www.jikl.cz, choroby a škůdci.        Lída
Maliny - neúplné plody, 31.5.2020
V plodech dozraje jen pár kuliček? To by byl vlnovník malinový (postřik před květem a před zimním obdobím). Pokud to je myšleno tak, že vám plod tvoří jen 2-4 kuličky a jinak nic, tak je to špatným opylením, potřebujete aspoň dvě různé... celý příspěvek >
Hlohyně a bobkovišeň - choroba nebo jen změna počasí, 31.5.2020
Jak jste je sázela? Dala jste jim do děr nějaký kompost nebo substrát smíchaný s původní zemí? Zaléváte je? Možná by bylo dobré nad kořeny i trochu zamulčovat. Pokud měly kořeny v kontejnerech omotané kolem dokola balu, rozvolnila jste je? Jinak je... celý příspěvek >
Škůdce hlíst? na listech meruňky, 28.5.2020
Je to larva pestřenky, která likviduje ty mšice, co tam máte (proto jsou stočené ty listy).           Lída
Suchý šeřík, 28.5.2020
Podle netu mi to připadalo něco jako Phytophora syringae, když odcházely první rok větvičky s lístky, tak byly lístky nejdřív takové neduživé světle zelené. Po uschnutí už bylo hnědé i pletivo pod kůrou. Ale kde se to tam vzalo a proč nevím...  ... celý příspěvek >
Suchý šeřík, 27.5.2020
ps - moje jsou keřové, ten bílý byl roubovaný na ptačím zobu.   L.
Suchý šeřík, 27.5.2020
Mně takhle odešel vzrostlý bílý plnokvětý šeřík během dvou let. Nejdříve proschly některé větve (odstranila jsem), další rok to pokračovalo, až nakonec zůstala jen jedna menší... Letos už nevyrašila ani ta, i když těsně po zimě vypadaly pupeny živé.... celý příspěvek >
Poznávačka, 27.5.2020
je to synonymum...    Lída
Neznámá rostlina - bezpečná pro dítě? 2, 26.5.2020
Dřišťál je jedovatý celý, ale zralé plody prý ne - nezkoušela jsem. Ale Juliin je tak pichlavý, že je problém vůbec na něj sáhnout... (ale je pěkný, stejně jako stálezelený buxifolia, ten má pro změnu trny jak ostré jehličky ).  Lída
Neznámá rostlina - bezpečná pro dítě? 2, 25.5.2020
Ona většina kytek je aspoň mírně jedovatá, ale nikdy jsem kvůli dětem doma kytky neuklízela, ani pichlavé kaktusy. Ony děti nemají ve zvyku kytky okusovat... To byste si nemohla dát ani pivoňku do vázy nebo na zahradě vysadit tůji...... celý příspěvek >
Neznámá rostlina - bezpečná pro dítě? 1, 25.5.2020
Tohle je nějaký pryšec, jedovatý, má dost nebezpečné mléko, nesmí se dostat do očí. Raději ho postavit někam z dosahu malého dítěte.    Lída
Neznámá rostlina - bezpečná pro dítě? 2, 25.5.2020
Nějaký filodendron. Sice mírně jedovatý, ale pokud ho nebude dítě okusovat nebo olizovat, tak nebezpečí nehrozí.         Lída
Tmavě červené a povadlé listy zlatice, 25.5.2020
Monilie to není, je to nějaké houbové onemocnění (ta houba je příbuzná monilii ), napadené větvičky se mají ostříhat a spálit. Také se to sem tam na mé zlatici vyskytne, hlavně na té, co je částečně zastíněná.   Lída
Poradí někdo, jaká je to šiška?, 21.5.2020
Pro vložení více fotek musíte být přihlášená.           L.
Chybí ji hořčík nebo železo?, 21.5.2020
Tůje ničemu nevadí, pouze hrušním vadí jalovec čínský a jalovec chvojka, protože se mezi nimi a hrušněmi stěhuje rez hrušňová.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika