Příspěvky uživatele - 150.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučte trvalku, 7.6.2023
Ano, před domem byl prudký svah, tak jsme ho odkopali a postavili opěrnou zeď.Tím nám před domem vznikla rovinka. Na ní jsou ty pivoňky. Ale nejsou hned u kraje zdi, ještě je tam volný pruh. Napadlo mě dat tam nějaké trvalky, aby trochu... celý příspěvek >
Doporučte trvalku, 5.6.2023
Můžete mi prosím doporučit trvalku 30 - 50 cm? Před domem máme zídku a ja bych na její okraj chtěla dát řadu trvalek (cca 4m dlouhý pruh). Na zídce rostou pivoňky, ale vítr je kácí. Ty trvalky by měly být jednak na ozdobení okraje zdi a také... celý příspěvek >
Mšice na rybízu, 25.5.2023
Dobrý den a děkuji za vysvětlení. Dočetla jsem se na internetu, že mšice sáním listů oslabují stromek a ten pak může zajít. Ale asi to bylo dost nadsazené, podle toho co píšete.
Mšice na rybízu, 24.5.2023
Prosím vás, co mám dělat aby nebyly na rybízech každý rok mšice? Já to vždycky postříkám mospilanem a mšice zmizí, ale po čase se zase objeví. Každý rok je stříkám 2x Dá se něco udělat preventivně aby tam vůbec nebyly? Letos se dokonce... celý příspěvek >
Turkestánský brest - vaše zkušenosti, 22.9.2022
Dobrý den, ráda bych se zeptala těch, co mají již několikaletý plot z brestu. V nestříhaném stavu. Jak je prosím široký když se nestříhá? Do výšky ho zastřihneme, aby zhoustnul, ale pak již poroste bez další péče. Jen ho budeme v... celý příspěvek >
Vadnou a kroutí se listy rajčat, 4.8.2021
Aktuální stav je: žluté listy se většinou nevzpamatovaly jsou suché a zkroucené, ale na většině rostlin s těmito listy vyrazily listy nové. Takže v pořádku, rajčata dále rostou a zrají. Asi na dvou rostlinách se zatím nové listy neukázaly, plody... celý příspěvek >
Vadnou a kroutí se listy rajčat, 28.7.2021
No jasně že jsem čekal zázrak, vždyť úvodem píšu, že jsem naprostý začátečník. To hnojivo jsem nakonec vyloučil, hned v dubnu jsme na nové záhony dovezli zeminu z pole + kompost z kompostárny vše půl na půl 30 cm výška. Všechno tu teď roste jako... celý příspěvek >
Vadnou a kroutí se listy rajčat, 27.7.2021
Voda vůbec nezabrala a po hmyzu nevidím žádné stopy. Listy žloutnou a schnou ještě víc než včera. Za hodinu otvírají drogerii zkusím tu hořečnatou sůl a dám pak vědět.
Vadnou a kroutí se listy rajčat, 26.7.2021
Děkuji za ten tip. Nejdřív zkusím vodu a pak ty prvky.
Vadnou a kroutí se listy rajčat, 26.7.2021
Hned jsem to šel pořádně zalít. Přijde mi toto jeko nejpravděpodobnější - stopy po hmyzu nikde a k tomu ta dovolená, kdy měly méně vody. Napíšu pak po několika dnech, jak to dopadlo.
Vadnou a kroutí se listy rajčat, 26.7.2021 Obsahuje fotku
Znovu se na to dívám a posílám další fotky. Nejsem si jistý těmi sviluškami, protože všude píšou o pavučinkách ny spodní straně a ty nevidím a to jsem se podíval pořádně. Posílám fotku spodních stran listů nemocných i zdravých pro srovnání..
Vadnou a kroutí se listy rajčat, 25.7.2021 Obsahuje fotku
Jsem naprostý začátečník, máme plexi skleník teprve 3,5 měsíce a v něm rajčata více odrůd + 2 okurky, papriky jsem už dali pryč, měly málo místa. Včera po návratu z dovolené jsem si všiml, že se kroutí listy a začínají schnout, jen u jedné odrůdy... celý příspěvek >
Vinná réva - Ivančice, Brněnsko, 5.4.2021
Ještě jsem nenapsala, že záhon je dlouhý 6 m.  Kolik se na něho vejde sazenic? A je pravda, že práci neožírají žluté hrozny, protože je nevidí tak dobře jako červené? Děkuji   Jája
Vinná réva - Ivančice, Brněnsko, 5.4.2021
Dobrý den, ráda bych si dala na zahradu tři sazenice révy. Můžete mi poradit podle čeho je mám vybrat, co by tady asi tak rostlo? Jsme na Brněnsku. Zahrada je směrem na jih. Nějakou odrůdu, kterou obstará začátečník.
Jak omezit maliny?, 26.4.2020
Ráda bych se zeptala, co děláte s malinami, aby se tak rychle nerozrůstaly? Ostřihla jsem je na podzim hned u země (odpolozené jednouplodící a všechny dvakrátplodící)  a teď na jaře je tam úplná džungle. Vyrazilo jich mnohonásobně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika