Příspěvky uživatele - 220.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A je po meruňkách, 7.4.2020
Mám 7letou Pingcot a Spring Blush z Fytosu, loňská úroda již byla velmi bohatá a dobrá. Letos květy obsypaná, všechno pryč. Stříhat jakoby se nic nestalo? Anebo jinak? Také bych potřebovala odříznout jednu ze spodních větví Pingcotu, u kmene průměr... celý příspěvek >
Bazalka pěstovaná společně s rajčaty, 16.6.2014
Také jsem o tom slyšel a přemýšlím o tom, tak jsem zvědavý, jestli ma někdo zkusenost ;-)
Rajče - nevím co to je :), 26.5.2014
No jsem zvědavý :-) Určitě dam pak vědet :-)
Rajče - nevím co to je :), 26.5.2014
No tak to jsem teď ještě snad více v očekávání výsledku :))) Mám takhle posazenych 10 rostlin a vlastně nevím co to bude :))) Ale děkuji moc za rady
Rajče - nevím co to je :), 26.5.2014
No ja pořad na to koukám a říkám si, jestli se nám někde nepomotali popisky. Ale vůně i květ mi prave připadají jako rajče
Rajče - nevím co to je :), 26.5.2014
No měla by to byt odrůda Cherokee Purple - mám je ze soukromé pěstírny. Ale jsem z toho zmatený, protože v porovnání s ostatními keříky je tam odlišnost
Rajče - nevím co to je :), 26.5.2014
Dobry vecer, dle listu to vypada jak nejaka odruda papriky akorat me matou kvety zlute barvy a tvar kvetu jako u rajcete. A odkud jste mel seminka?
Rajče - nevím co to je :), 26.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, vysadili jsme rajče a vypadá to, ze to rajče asi nebude :( Nepoznáte někdo co to je? Posílám foto, díky moc :-)
Rajčata - divné zbarvení listů, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, to ja vysadil rajče a vypadá to, ze rajče asi nebude :( Nepoznáte někdo co to je? Posílám foto
Rozmnozovanie kiwi, 14.4.2014
Vážení zkušení, již 2 roky neúspěšně pátrám, kde by se dala koupit Vitakola (2 samice, 1 samec) pro mou nově zakládanou zahradu. Mám pro ně pěkná místa JV orientace, od severu chráněná, do výše 1m bloudivý stín, 350 m n.m., sice těžší jílovitá, leč... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika