Příspěvky uživatele - 101.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloně do 465 m.n.m, 6.2.2022
Moc děkuji všem za názory, opravdu si toho vážím. Rady dokáží ušetřit hodně námahy a času. Mám nyní předvybráno: Letní: Discovery, Mantet a Mio (vyberu asi 2 odrůdy) Podzimní: Akane, Desert, Lord Lambourne (vyberu asi 2... celý příspěvek >
Dlouhodobé skladování slivovice, 29.1.2022
Děkuji všem za názory. Důvodem k archivaci je narození dcery a také chci vyzkoušet rozdíl po několika letech a pak po delší době (10, 20 let). Nemám toho zase tolik (13,5 l) a nepředpokládám, že to vypiji za pár let. Jak jsem psal, u toho korku... celý příspěvek >
Jabloně do 465 m.n.m, 16.1.2022
Dobrý den, vím že k jabloním tady toho bylo napsáno již hodně. Strávil jsem celkem dost času pročítáním na tomto foru i jinde, ale nejsem na toto žádný expert (a nějaký čas určitě nebudu :-)). Před časem jsme koupili chalupu s větší zahradou kde jsou... celý příspěvek >
Dlouhodobé skladování slivovice, 16.1.2022
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak na delší dobu skladujtete slivovici (období 10-20 let). Chtěl bych ji dát do demižónů, do sklepa a temna, ale nevím jaký uzávěr zvolit. Korek po čase degraduje a zvažoval jsem nějaké skleněné nebo gumové uzávěry.... celý příspěvek >
Oskeruše problém s roubem?, 28.11.2021 Obsahuje fotku
Roub je nad rozvetvenim. Sazenice je v kvetinaci 20 l docasne, protoze jeste neni pripraveno misto pro vysadbu. Dekuji vam za odpoved.
Oskeruše problém s roubem?, 19.11.2021 Obsahuje fotku
Letos jsem zakoupil roubovanou oskeruši, ale v horní části neobrazila. Myslíte, že byla špatně naroubovaná nebo je problém jinde?
Jake odrudy to jsou?, 2.11.2021
Dekuji vam
Jake odrudy to jsou?, 21.10.2021 Obsahuje fotku
Dobry den, nevite prosim o jake odrudy jablek se jedna? Jsou to dva druhy. Dekuji vam.
Dřevěný kompostér a jeho impregnace, 31.1.2021
Dobrý den, na větší zahradu plánuji pořídit kompostér cca 3-4 m3 o několika komorách. Plastový, betonový nebo kovový bych kvůli ceně a vzhledu moc nechtěl. Na webu jsem našel dřevěný kompostér impregnovaný Adolitem. Nepotrpím si úplně na bio, ale... celý příspěvek >
Drtička větví - poradíte?, 21.4.2020
Dobrý den, poohlížím se po nějakém elektrické drtiči větví. Budu likvidovat větší množství stromů a keřů. Drtička by měla větve sama natahovat a vzít i průměr kolem 4 -4,5 cm. Jedná se mi o vaše praktické zkušenosti s... celý příspěvek >
Benzínvá sekačka s větším záběrem, 9.4.2020
Vypadá to že cenově to bude darda. Čekal jsem že pořídím něco s větším objemem motoru 170-190 cm do 15 tis. Nemusi to byt super znacka, ale taky aby se to za rok nerozsypalo.
Benzínvá sekačka s větším záběrem, 7.4.2020
Budu kupovat benzínovou pojezdovou sekačku na plochu cca 2500 m2 (časem na to asi koupím traktůrek). Jedná se mi samozřejmě o co největší záběr 53-56 cm. Preferovat bych elektrický start. Sběr do koše asi většinou využívat nebudu. Uvažuji o... celý příspěvek >
Colt nebo Gisela?, 1.4.2020
Diky, Stando. Domnivate se, ze kombinace Kordia, Techlovan a Hedelfingen bude OK? Ty prvni dve chci urcite. Chtel jsem i neco rannejsiho ale bud tam byl problem s praskanim plodu nebo opylenim.
Colt nebo Gisela?, 28.3.2020
Dobrý den, plánuji založit menší zahradu, kde budou mj. třešně. Výška je asi 450 m. n. m. Uvažoval jsem o Kordii, Těchlovanu, Hedelfingen nebo Burlatu. Šířka pozemku je asi 24-25 metrů, hloubka je dostatečná v podstatě pro jakékoli rozestupy stromků,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika