Příspěvky uživatele - 58.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrúbľovanie - marhule, 29.2.2020
Roub vypada uplne v pohode. Spis mne to pripada jako "odrudova vlastnost". Nektere merunky z vychodu jako treba Forum, nebo Suphany maji presne takove drevo.
Farbaly, 11.7.2019
Mne teda Farbaly letos na wavitu vymrzl, ale v zadnem pripade by se nemel v tuto dobu vybarvovat. Napul zeleny je porad Anegat, ktery dozrava +-20dni pred Farbaly. Mezi nima mne dozrava jeste Farely
Kanzi, 15.6.2019
Ja mam Kanzi na M26 sest let a mam podobne zkusenosti. Strom ma na vysku urcite 3.5m, na sirku 3. Jeste ctvrtym rokem jsem nevidel ani jablko, ze jsem si rikal, co je spatne. Patym rokem asi 50 jablek a letos je strom doslova obsypany. Urcite... celý příspěvek >
Zapěstování vysoké koruny u listnáčů, 29.5.2019
Dobrý den, mám několk let starý dub a lípu, výška cca 1,5m, chtěl bych u nich zapěstovat korunu vysoko, cca 5m. Mám spodní větve odstraňovat každý rok? Co rok to jedno patro větví? Kdy začít? Nebo nechat strom vyrůst třeba do 5m a pak teprve... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 25.4.2019
Jestli se rouby ujaly, vam tu s jistotou nikdo nerekne. Ocka se nafouknou/rasi skoro vzdycky z energie roubu. Jestli se rust zastavi, tak se nechytly (uschnou). Behem pristich 30dni uvidite, na cem jste.
Joya, 25.11.2018
Tato odruda mne prosla pod rukama (rouboval jsem nejake stromky), ale ani jsem si ji nenechaval na zkousku. U nas sotva dozraje Pink Lady i v horke roky jako tento a Sundowner/Joya se sklizi snad o 2, nebo 3 tydny pozdeji. V Kalifornii ho nechavaji... celý příspěvek >
Monstercot, 22.6.2018
Milane, ted jsi me navnadil. Skoda, ze uz mam asi 4 merune co mne dozravaji v tuto dobu, jinak bych po ni hned sel.
2018 prvni merunky dozravaji, 5.6.2018
Cau Tome, tak to je super, ze uz ti Wonder Cot dozrala. Ty moje super ranne Maya Cot a Pricia budou plodit az pristi rok. Zatim se mne zacina trochu vybarvovat jenom Vanilla Cot, ktera kupodivu dozraje asi driv nez Delice Cot, i kdyz by to melo byt... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 12.11.2017
130-300 je opravdu "zadarmo". Kazdy rok roubuju kolem 100 podnozi a kdyz vidim, kolik je pak kolem toho prace, tak bych se tim zivit opravdu nechtel. Nedavno jsem nad tim zrovna premyslel a taky mne neslo do hlavy, jak se u nas skolkari muzou s... celý příspěvek >
Nejde protočit motor na sekačce, 9.9.2015
Díky všem za názor. Tak sem ji odvezl do servisu a je opravdu ohnutá klika tak, že s ní nejde ani otočit. Cena opravy >5000. Kdyby ste měli tip na servis v Brně a okolí, kde by kliky rovnali i s vymontováním za rozumný peníz, budu rád. Jinak... celý příspěvek >
Nejde protočit motor na sekačce, 31.8.2015
Za šnůru potáhnout nejde, když sem zabral za nůž, tak velkou silou protočit šlo, ale chtělo to opravdu zabrat. Nevšiml sem si ale, jestli se neprotáčí unašeč nože na hřídeli.
Daple dandy pěstování, 20.5.2014 Obsahuje fotku
Dobry postreh, myrobalany v okoli jsou ale urcite zadny bliz nez 100m. No jsem zvedavy, jestli to nakonec bude vubec Dapple (poridil jsem ho v Ostrohu) :) V okoli je HODNE merunek, ale pluoty jsou vicemene svestky, takze pripada v uvahu fakt jen ten... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika