Příspěvky uživatele - 230.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy letos (2021) roubovat peckoviny?, 18.7.2021
Teoreticky bych vše zvládal, ale výsledky nejsou...
Kdy letos (2021) roubovat peckoviny?, 18.7.2021
Dobrý den, nevíte o někom, kdo by byl ochoten v praxi ukázat (za úplatu) očkování broskví respektive meruněk? Mám podnože dvouleté semenáče broskví a dvouleté myrobalány. Loni jsem neměl úspěch. Bylo by to nedaleko od Golčova Jeníkova
Stratifikace peckovin, 19.6.2020
Ono asi není uplne jednoduché najít zároven suché a chladné místo. Podle mne ve sklepě i lednici není dost sucho
Stratifikace peckovin, 14.6.2020
Zeptám se asi hloupě, ale když ted jsem získal pecky z třešní na osivo, mám je dát rovnou teď do písku do sklepa, nebo je mám usušit a do písku do sklepa dát až před zimou?
Přesazení odkopku nebo třešně z pecky, 14.6.2020
Není divoká ptáčnice a kříženec s kulturní třešní prakticky totéž?  Přece i divoké třešně se kříží s kulturními
Postup roubování, 10.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme na zahradě už vzrostlou ptáčnici. Je ještě nějaká šance takto velký strom naroubovat? Pokud bych po dozrání plodů ořezal větve až na kmen a orouboval příští rok vypučené letorosty. Je to rozumné? Děkuji
Roundap na ovoci, 31.5.2020
Roundup /glyfosát) by se měl v půdě poměrně rychle mikrobiálně rozkládat.. Jeho učinek je jen na zelené rostliny a musí probíhat fotosyntéza. Tedy musí být teplo a vlhko.
Saint Julien A vs Myroblan, 31.5.2020
Poradí prosím někdo kde seženu St.Julien abych si mohl sám namnožit podnože?
Pozdě kvetoucí meruňka, 19.4.2020
Všechny odrůdy co mám domq mají plůdky a překonaly mráz. (Velkopavlovická, Bergeron, Veecot a Goldrich). Nejlépe je na tom ale zdá se opravdu Bergeron. Ta je obsypaná zelenými plůdky. Goldrich kvetl první a jde to. Paradoxně nejhorší možná Veeecot.... celý příspěvek >
Odrůda Alice, 3.3.2020
Neví někdo jak odrůdu získat?
Odrůda Alice, 3.3.2020
Omlouvám se, více informací nemám. Ale tuto odrůdu nemohu sehnat, ani rouby.
Ochrana stromků proti okusu, 16.2.2020
Já to potřebuju na ovce
Ochrana stromků proti okusu, 11.2.2020
Domníval jsem se, že se ochrana nasazuje bokem. Tedy ne ze shora. Že je rozstřihnutá na boku a pruží. To znamená, že by korunka neměla překážet.
Ochrana stromků proti okusu, 11.2.2020 Obsahuje fotku
Přikládám ještě foto
Ochrana stromků proti okusu, 10.2.2020
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s "Ochranou na stromky samosvornou". Je dodávána ve 4 rozměrech : 6 x 55 cm, 6x80 cm, 6x110 cm a 11 x 110cm.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika