Příspěvky uživatele - 137.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozbité okno, 19.1.2020
Dekuji vsem za informace.zitra tedy zkudim oslovit nejakou firmu.at je konecne okno zase pekne. Dekuji a preji peknou nedeli.Tereza
Rozbité okno, 19.1.2020
Máme plastová okna. Jde mi o to.jak docílí toho, aby tam bylo zase vzduchoprazdno... jedna se o francouzske okno.takze vlastne dvere. Nedovedu si predstavit.ze bych to nekam vezla...
Rozbité okno, 18.1.2020
Dobrý den, Nemá někdo zkušenost s rozbitím dvojskla v okně? Věděl by někdo, na kterou firmu se mám obrátit? Je rozbité to venkovní, vnitřní ne. Děkuji za rady, Tereza
Co je to za chorobu, 30.9.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, co použít na vyléčení ptačího zobu - šedostříbrný povlak na listech... Děkuji Tereza M.
Odhlučnění výfuku, 22.7.2018 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka...
Odhlučnění výfuku, 22.7.2018 Obsahuje fotku
Pozdě ale přece. Mám vyzkoušené úplně něco jiného... Charakter zvuku a hlavně hlasitost lze změnit-zmenšit vyústěním "nátrubku" výfuku. Funguje to parádně na skutrech a 4kolkách. Nezmění se odpor výfuku, nezmění se žádné parametry. Jen je daleko... celý příspěvek >
Dřín velkoplodý, 15.11.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné ještě zasadit dřín v těchto mrazech? Stromek jsem objednala na začátku října, přišel až teď... Děkuji za odpověď Tereza
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika