Příspěvky uživatele - 11.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka z pecky, 23.12.2019
Testy DNA se dělaly třeba u vinné révy, čímž se zmapoval (pravděpodobný) původ starých odrůd, vzniklých třeba ve středověku samovolnou mutací či náhodným sprášením. Kolem vína se ale točí jiné peníze, nevím, jestli by to u jablek a broskví stálo za... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 9.4.2019
Připojuji se k negativní recenzi zahradnictví Spomyšl. Stromky došly slaboučké, jedna meruňka rozlomená je po zimě mrtvá, navíc na jiné podnoži, než kterou jsem si objednala. Stromkový rybíz na ani ne půlmetrovém kmínku. Zjevně zboží,... celý příspěvek >
Michaela Broskvoň, 16.7.2018
Odlučitelnost od pecky u zralých plodů je velmi dobrá.
Hrušeň na hlohu, 16.7.2018
Zkusím ještě, jakou afinitu k hlohu budou mít jeřabiny a muchovník. Obojí je chutnější než plané hložinky.
Pila na řezání dřeva v balíku, 28.9.2013
Já bych koupil nějakou farmářku a balík odkorků rozdělal a řezal na koze.Ono mít velkou silnou pilu jen kvůli pár prknům je podle mě zbytečný.Doma je potřeba univerzál. A ne aby Vás bolely ruce už při pohledu na to dělo.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika