Příspěvky uživatele - 166.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování meruněk, 11.4.2020 Obsahuje fotku
Nazdar Peter.Dakujem, dúfam že sa my z každej odrody chytí aspoň jeden vrúbeľ.Napríklad z odrôd ako Lady cot, Holly cot, Jenny cot, Delice cot som dal asi 4-5 vrúbľov, tak hádam niečo z toho ostane.Tri vrúbľe som dal aj z odrody Vanilla cot, tú som... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 11.4.2020 Obsahuje fotku
Zdravím pán Petr.S odrodami Lily cot, Monster cot a Wonder cot nemám skúsenosti, nemám ich navrúbľované.Samozrejme som postrehol że ich ponúka záhradníctvo Spomyšl.Miimochodom dnes som odfotil tie ďalšie navrúbĺované odrody marhúľ,ktoré som včera... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 10.4.2020 Obsahuje fotku
Zdravím všetkých ovocinárov.Pridávam fotky najnovšie navrúbľovaných odrôd marhúľ.Niektorý deň dám fotky ďaľších odrôd ako Carmela, Bergecot, Farbela a Peche de Nancy.Tá odroda Peche de Nancy je veľmi stará francúzska odroda, mám ju od pestovateľa z... celý příspěvek >
Hruška Alessa zimná, 17.2.2020 Obsahuje fotku
A pridávam sem aj fotku tejto nemeckej zimnej hrušky, ktorú my tiež dnes poslal Milan Fiala.Tak nech ten stromček prináša také parádne plody, aké sú na fotkách v úvode tohto vlákna.😊😃
Moni, 17.2.2020 Obsahuje fotku
Sorry.Zabudol som sa prihlásiť.Posielam ešte fotku toho stromčeka odrody Moni, ktorú my poslal Milan.
Moni, 17.2.2020
Zdravím.Dnes my kamoš Milan Fiala poslal fotku tejto zaujímavej novej nemeckej odrody slivky, ktorú už má vysadenú doma v záhrade.Malo by sa jednať o veľmi aromatickú odrodu.
Meruňka Mia, 10.2.2020 Obsahuje fotku
Na stránke Artevos, som našiel zaujímavú, údajne odolnú novú odrodu marhuľe Mia.Jeden z jej rodičov je staršia odroda Luizet
Jadroviny 2019, 22.12.2019 Obsahuje fotku
Pridávam zopár dnešných fotiek niektorých odrôd. Chuťovo z týchto odrôd dominujú Admiral a Kanzi.Pri odrode Kanzi musím poznamenať, že v mojich podmienkach má výbornú, akúsi tropickú príchuť, proste paráda.Odroda Enterprise by mala byť chutná až po... celý příspěvek >
Jabloň Ghiva, 17.12.2019
Tak to je zaujímavé kríženie.Heliodor je výzorovo nádherné jablko a odroda Fuji zas chuťovo vynikajúca, pevne dúfam o dva roky bude nejaký ten plod na ochutnanie a hádam že sa potvrdí aj tá dlhá skladovatelnosť.Osobne som fanúšikom odrôd, kde jeden z... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika