Příspěvky uživatele - 64.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň - rez, 2.4.2020 Obsahuje fotku
Stromček je životaschopný, má prírastky.Škoda, že nebol vykonaný povýsadbový rez.Spodné poschodie mohlo mať viac konárov.Dva je málo, štyri aj veľa.Do roviny apikálnej dominancie zakrátime na vnútorný púčik/DSR/ spodné 3konáre/vlaňajší... celý příspěvek >
Podnoz A2, 4.12.2019
Maju hrubku ceruzky, tak to asi skusim na jar navrublovat :-)
Podnoz A2, 3.12.2019
Zasadil som podnoze A2, boli to take 60cm prutiky. zo zeme zostalo trcat cca 40cm. co s tym mam spravit na jar? chcel by som ich skratit nech zosilnie korenovy system, nebool moc mohutny. mozem potom v tom jednom kroku ich hned aj navrublovat odrodou... celý příspěvek >
Gulicky na korenoch, 3.12.2019
Tak cez vikend som ho vybral z kybla, namocil do vody, pokukal poriadne zo vsetkych stran, a nakoniec som ho zase vratil do kybla a ten som spola zakopal do zeme. aspon budem mat minimalne material na vruble.
Jesenno - zimné práce, 3.12.2019
Ja som akurat stihol nabielit kmene, postrek som uz nestihol a ako pozeram na pocasie tak ani to uz tento rok nestihnem.
Švestkový kvas - bílá plíseň, 13.12.2018 Obsahuje fotku
Pre ilustráciu biela plieseň na koláči marhuľového kvasu v deň pálenia 6.9.2018.Plieseň odobratá koláč voňavý, farebne stály.Sud bol uzavretý šróbovateľným vekom... Stabilita kvasu závisí aj od liehovitosti kvasu
Vosy a sršni na hrušních, 3.6.2018 Obsahuje fotku
Stačí raz vidieť.
Strih na št.vřeteno, 10.4.2018 Obsahuje fotku
Na duli mám ukrajinskú hrušku Striskaja v 2/3 je privľublovaná Konferencia.Vlani mala pár hrušiek/mráz/, tento rok očakávam lepšiu úrodu.Hruška má 5-6rokov.Podľa mňa sa vyvíja optimálne, rastie na obrábanej pôde/3-4cykloch hnojená domácim... celý příspěvek >
Doporučte kvalitní zimní pracovní rukavice, 12.2.2018
Bol som spokojný s pracovnými rukavicami CORAX
Broskvoň "Symphonie" - zkušenosti, 25.8.2017 Obsahuje fotku
Vcera ju obral, uz bol najvyssi cas, si na nej zacali pohutnavat osi. tento rok boli mensie a suchsie, ale chut je mnam.
Flamingo, 4.8.2017
Ja som s nim velmi spokojny :-), bola to dobra volba. Vsetci ospevuju Redhaven ale nam viacej chutna Flamingo.
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 15.7.2017
Vsak ani mne sa to nejako nezda ze by Albatros dozrieval spolu s Fenixom, no ale je bielomasy, je skory a je mnam, tak som spokojny aj ked mozno odroda nesedi podla visacky.
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 5.7.2017 Obsahuje fotku
No tak u mna tento rok FM3 skoncila :-(Pred dovolenkou mi srnky obuchali 5 stromcekov, tak som to rychle napatlal staparskym voskom, a po navrate ma cakal takyto pohlad :-(. Ostatne sa este ako tak drzia. Neviete mi poradit ako najlepsie ošetriť tie... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 19.6.2017 Obsahuje fotku
Tak tak, aj ja suhlasim, ze nakoniec sa z toho vyklubal dobry rok pre ribezle a egrese.
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 19.6.2017
Chcem sa opytat, medzi paradajkami sa mi nejako rozmohol pupenec/svlačec, a nedari sa mi ho vykynozit. Chcel by som mu natret par listov roundupom, bude to mat vplyv aj na paradajky? ci tie rezidua z toho, mi sposobia tiez krutenie listov. chcem aby... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika