Příspěvky uživatele - 78.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 29.1.2020
 Ano, sú to tie Kristalony. Citujem: Kristalon Žlutý 13+40+13 - vysoký obsah vodorozpustného fosforu - pro začátek vegetace, stimulace růstu kořenů a zakládání květů a Kristalon Hnědý 3+11+38+4 - speciální druh pro hydroponii s nízkým... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 28.1.2020
Milane, Maglia Rosa je pekná, nevytiahnutá, vidno už nasadené púčiky. Skoro som si ju pomýlila s Mongolským Karlikom- ten je taký nizučký. Tento rok si ho tak skoro nevysieval? Ja som v tom novembri vysiala vtedy až 16 skorých druhov a teraz mám už... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 24.1.2020 Obsahuje fotku
Pani Ellen, rajčiny som zatiať neošetrovala prihnojila som raz hnedým Kristalonom, kvasnicovú zálievku použijem, keď bude teplejšie.  Vy pri tých vyšších teplotách (nad 20 stupňov) by ste ju mohli skúsiť.   Zlatavu som pestovala vlani,... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 23.1.2020
Pani Ellen, dík za váš popis pokračovania rajčinovej sezóny do Vianoc. Potvrdzuje sa mi, že tadiaľto v domácich podmienkach v našich končinách cesta nevedie.Vaše nové sadeničky sú pekné, nevyzerajú vytiahnuto- každopádne nejakú odrazovku a... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 21.1.2020
Skúšala som asi pred 4 rokmi zo zálistkov,  dopestovaných koncom júla, ale rajčiny mali zrejme v sebe už nejaké patogény, lebo po prenesení dovnútra koncom októbra do 2 týždňov mali na listoch nejaké bakteriozy a pomerne skoro odišli.Na jeseň... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 20.1.2020
Milane, to som len na 3 hod. vyniesla 4 druhy na obedňajšie slnko, v tieni bolo tiež iba 5 stupňov, ale na slnku 15- 17 stupňov- tak nech si trocha zvykajú. 
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 20.1.2020 Obsahuje fotku
Moje prvé tohoročné otužovanie rajčín- Ako prvá kvitne Sophie´s Choice, veľa nechýba k rozvinutiu prvých púčikov ani Orange Santa a Uralskiy Ranyi. Štvrtýotužilec Mongolskiy Karlik má tiež už púčiky a má najnižší a najrozložitejší habitus.  ... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 16.1.2020
Perfektné, Vladimíre,  som zvedavá, ako to bude na jar fungovať, možno si aj ja poriadim do skleníka niečo také, pozerala som ponuky na nete.   Eva T.
Dají se jíst slimáci?, 13.12.2019
U nás sú všetky záhradné ulitníky(či už s ulitou, alebo bez) Slimáky. Slimák záhradný(ten s ulitou- názov Šnek nemáme) kedysi dávnejšie zbieral na predaj pre labužníkov vo Francúzsku. Ako asi 12 ročná pubertiačka (1966)  som našla recept v... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 13.12.2019 Obsahuje fotku
Všetky moje rajčiny prežili v pohode. Určite sa netrápili. Tie na teplejšom juhozápadnom okne (17-22 stupňov)  s občasným prisvetlením som už presadila do väčších asi 0,5l sadbovačov, tie na studenom(12-18 stupňov), bez prisvetľovania a 2 týždne... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 22.11.2019
To som aj ja zvedavá ako to zvládnem, najbližšie 2 týždne budú rastlinky odkázané temer sami na seba, nebude sa mať s nimi kto rozprávať, príp im za hmlistých dní a navečer prisvetliť. dúfam, že ich dcéra aspoň raz poleje, ale nepreleje. Časť som... celý příspěvek >
Tomel - sklizeň, 16.11.2019
Dík za správu, máte aj ďalší s ňou tie isté skúsenosti? Na jar by som sa poobzerala po tejto odrode.  Myslím, že je aj mrazuodolnejšia. Moja chyba, nemala som sa dať nalákať na výstave na pekný stromček v kontajneri s veľkými plodmi bez... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 13.11.2019
Mám veľa nových druhov skorých rajčín, tak som neodolala a vysiala nové aj staršie osvedčené na 2 etapy a tak začala trocha skoršie novú sezónu rýchlenia.   1. novembra som vysiala po 2 semienka : Urakskiy ranyi, Window Dwarf, Forest... celý příspěvek >
Neznámá rostlinka, 11.11.2019
Ja som ju videla bežne v Austrálii ako vonkajšiu, -používajú z nej listy podobne ako z Aloe, čítala som kdesi, že je mrazuvzdorná, ale zrejme to nie je pravda- tak trocha zavádzali, teraz som si klikla na českých a slovenských weboch, fakt ju treba... celý příspěvek >
Neznámá rostlinka, 11.11.2019 Obsahuje fotku
Myslím, že je to Bulbinella-  z čelade Asphodelaceae. Bulbine frutescens je druh pôvodom z južnej Afriky. Mala by u nás prezimovať Dá sa množiť stonkovými odrezkami, Kvitne na jar, môže opakovane aj na jeseň.  Bulbine pochádza z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika