Příspěvky uživatele - 63.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 17.11.2019 Obsahuje fotku
Připojím se s dotazem ohledně přeroubování révy. Mám 3ks 3 letých sazenic Nera. Mají dobře zapěstované kmínky, jedna má 2 kmínky a z každého jeden tažeň a další 2 sazenice mají kmínek a 1 tažeň. Tloušťka kmínků je v prvním případě cca 3cm, druhé 2... celý příspěvek >
Nej odruda a nej zklamání 2019, 15.11.2019
Můžu se zeptat, které odrůdy vám, kromě Adleru, nejvíc chutnají a které letos hodnotíte nejlépe chuť/odolnost chorobám? Takové osobní top 2019? je jasné, že to co chutná jednomu nemusí chutnat druhému...
Nej odruda a nej zklamání 2019, 15.11.2019
Také by mě to zajímalo. Měl jsem jej možnost letos ochutnat a byla to lahůdka. Rozhodně mám v plánu si jej opatřit.
Opatření v sadu proti suchu, 10.11.2019
Půdu kolem stromů důkladně do hloubky zrýt a zapravit větší množství hydrogelu aby to málo co naprší se 100% zadrželo pro stromy a ty tak byly v kondici a dělaly stín. Pokud to jenom trošku jde, zrytou půdu důkladně mulčovat pokud je čím. Nevěřím že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika