Příspěvky uživatele - 180.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Míchání hnojiv, 13.9.2019
Trávy mám poměrně málo. Nemám velkou zahradu, asi 8 záhonů, 5 stromků, trávu mám v podstatě jenom kousek u krbu. A těch pár větviček z prořezávky stromků nestojí za to, abych si na ně kupovala nějakou drtičku. Kompost mám tedy jenom z plevele +... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 13.9.2019
No když to tak čtu (tedy hlavně to B), tak si začínám myslet, že bude nejlepší zajet na nějakou horskou louku, po domluvě s majitelem si kus posekat, smíchat s hoblinami (nebo sehnat ještě štěpku) a udělat si větší množství kompostu sama. Nebo i zde... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 13.9.2019
Domnívám se, že to není totéž, aspoň podle popisu výrobců. Univerzální zahradnický substrát se vyrábí z rašeliny a kůry, jako asi téměř všechny substráty na cokoliv a hnojivo je do něj dodáno minerální. Kompost je z organických zbytků, a dle mé... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 13.9.2019
Přesvědčili jste mě (více přispěvatelů), že se nemusím dusíku tolik bát a tak pokud mi zase příští rok budou rajčata černat, tak ten postřik ledkem vápenatým zkusím. Jinak ještě k těm dávkám hnojiv. Ptal jste se mě, jaké množství dávám, já jsem... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 13.9.2019
Já nemám k dispozici vozík hnoje a pravděpodobně ho mít k dispozici nikdy nebudu. No a vlastně bych ho ani moc nechtěla, když jsem tady někde četla v diskuzi, kolik pesticidů hnůj může obsahovat, jak se po tom kroutí listy z rajčat, tak není o co... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 12.9.2019
No já si to také tak nějak myslela.
Míchání hnojiv, 12.9.2019
Moc děkuji za rozsáhlou reakci. Jenom bych pár věcí chtěla upřesnit. 1. Neměla jsem velké problémy s odrůdou Start F1, jenom mírné, černání se objevilo asi na 1/4 plodů a pouze koncem července nebo začátkem srpna, když byly velké horka a... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 12.9.2019
Opět moc děkuji za obsáhlé rady. Ad 1. No já se letos taky domnívala, že bude stačit před výsadbou pohnojit nějakým organo-minerálním NPK hnojivem (něco jako ten cererit, ale s trochou organiky), ale bohužel tomu tak nebylo. Rajčata ze začátku... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 11.9.2019
Po přechodu dusík potřebují, to vím, to bezdusíkaté hnojivo jsem chtěla na hnojení v srpnu, abych ten přechod podpořila.
Míchání hnojiv, 11.9.2019
Pro mě to trochu bubák je. Dusíkatou zeleninu si můžu koupit v supermarketu, tu nemusím pěstovat. I když je pravda, že některou (třeba brambory) tam stejně kupuju, tak velkou zahradu nemám. Ale rajčata a jahody ne, vlastně ani ne kvůli dusíku, ale... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 11.9.2019
Určitě záleží na obsahu dusíku v půdě, ale ten já nejsem schopná měřit, pouze usuzuji z toho, jak to roste. Letos vypadaly jahodníky po sklizni hodně uboze, asi je to vedro v červnu hodně vyčerpalo, ani odnožovat nechtěly, tak jsem je pohnojila... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 11.9.2019
Já to připojím ještě sem, kam to patří, ale to řazení příspěvků je tu opravdu dost nepřehledné. Moc děkuji za obsáhlou radu. Jenom bych chtěla pár věcí upřesnit: 1. Nejde mi pouze o hnojení rajčat, ale i o hnojení jahod. Na ty jsem právě... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 11.9.2019
Zda je vhodné pro podpoření přechodu do generativní fáze jahod dodávat dusík je věc názoru, já jsem ve více studiích četla, že naopak fosrorečno-draselné (hlavně draselné) hnojivo bez dusíku tento přechod podpoří a nemám důvod tomu... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 11.9.2019
No tak to mě vůbec netěší, že si zálivkou nepomůžu. Pak už zbývá jedině postřik na list, ale jak se vyhnout plodům? A mít dusičnany v rajčatech opravdu nechci. Navíc stříkám cokoliv hrozně nerada, ještě tak jahody, ty jsou nízko a nemám pak postřik... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 11.9.2019
Protože to řazení příspěvků je tu dost nešťastné, ten můj dole reagoval na příspěvek z konce minulé stránky, tak raději přidám svojí reakci na Váš příspěvek z minulé stránky sem. Moc děkuji za obsáhlou radu. Jenom bych chtěla pár věcí... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika