Příspěvky uživatele - 202.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odkopek pod švestkou, 29.7.2020
Dobrý den, vím, že na toto téma tu několik vláken je, ale nikde se mi nepodařilo najít odpověď na mojí situaci. Přerouboval jsem asi pět odkopků pod švestkou právě danou švestkou, která už je stará a za několik let půjde dolů. Chci... celý příspěvek >
Slepice stále kvokají, 4.6.2020
Všiml jsem si, že vlákno už není uplně akuální, ale zkusím to. V rodině jsem zoufalí, chtěli bychom pár kuřaty obnovit chov, ale žádná slepice nám nechce zasednout. Nemá někdo kvočku, které by se rád zbavit a prodal? Kdyžtak bych měl zájem.... celý příspěvek >
Kdy roubovat jabloň?, 12.3.2020
Dobrý den, s tím počkáním za kůru, to je čistě z důvodu, že by ještě kůra nešla v tento čas dobře "odchlípnout"'? Nebo je v tom ještě jiný důvod? Díky za odpověď
Extenznivní sad Děčínsko, 6.11.2019
Dobrý den, moc děkuji za Vaší reakci. Sbírku odrůd mě baví dělat, koneckonců, rád chodím po děčínsku a všímám si různých starých stromů, ze kterých se mi podařilo nějaké již naroubovat na vyklíčené semenáčky (konkrétně ono Punčové, ale třeba... celý příspěvek >
Extenznivní sad Děčínsko, 6.11.2019
Díky moc za odkaz. Zkusím si o nich něco přečíst :)
Pronajem pozemku od Státního pozemkoveho úřadu, 6.11.2019
Dobry den, nedaleko meho bydliste jsem objevil, ze SPU nabizi pozemek k pronajmu/pachtu. Pozemek je veden jako trvaly travnaty porost, hned vedle nej je taky pozemek, ktery patri SPU, ale je veden jako sad. Uz jsem jim psal s dorazem na cenu... celý příspěvek >
Extenznivní sad Děčínsko, 5.11.2019
První odkaz nefunguje. Odrůdy, nalezené na těchto stránkách jsou: již zmíněné Punčové jablko, Achátové jablko, Antonovka, Anýzové české, Nathusiovo a Vejlímek červený. Ještě jednou děkuji za jakékoliv reakce. Martin
Extenznivní sad Děčínsko, 5.11.2019
Dobrý den, chtěl bych na pozemku, který jsem nedávno koupit (a je veden v katastru nemovitostí jako sad), obnovit sad. Chci, aby se jednalo o extenzivní sad. Zároveň bych byl rád, pokud by se mi podařilo na něj zasadit co možná nejvíce... celý příspěvek >
Semenáč hrušky, 9.9.2019
\Jsem z Děčína, klidně mohu pořídit několik fotek, budeli zájem.
Nemoci slepic, 11.6.2019
Moc děkuji za Vaší reakci a radu. To aby byl nablýskaný je to poslední, co mě trápí, spiš jsem se obával, aby to nebyla nějaká plíseň, nebo jiná nemoc. Jestli jak říkáte by to byla jen kosmetická vada, tak to by mě uklidnilo. Kohout je jinak... celý příspěvek >
Chov těžkých a lehkých plemen společně, 24.5.2019
Děkuji za ŕeakci. Myslim si, že v omezeném prostoru to není. Všechny slepice vyskáčou na nejvyšší hřad, na nižším hřadu spí maximálně dvě slepice, jinak další trámky jsou neobsazené. Nevšiml jsem si, že by měly problém, že nemají rozmach v křídlech.... celý příspěvek >
Chov těžkých a lehkých plemen společně, 8.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za reakci. přikládám foto kurníku z dnešního rána. Udělal jsem těm těžkých slepicíc takovou "mini kladinu", zatím na ní nelezou, ani nevím, zda budou. Na hřad totiž nechtějí vylítnout, ani na to nejnižší bidlo, ke kterému by se... celý příspěvek >
Chov těžkých a lehkých plemen společně, 3.5.2019
Dobrý den, jsem začínající chovatel. Nedávno jsem pořídil 8 slepic Dominant plus kohouta (minorka). Vše je ok, slepice jsou ještě mladé, ale už jim roste hřebínek, krásně se naučili chodit do kurníku na noc, spí na hředech. Pak jsem dostal 3... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika