Příspěvky uživatele - 221.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hydroponie 2015, nějaké zkušenosti?, 10.1.2021
Dobrý den, našla jsem jeden váš starší příspěvek k pěstování v hydroponii. Protože chci letos začít s pěstováním touto metodou a nikde na netu jsem nenašla konkrétní odpovědi na mé otázky, chtěla bych vás poprosit jestli by jste mi trochu... celý příspěvek >
Pomoc s určením rostlin, 7.10.2019
Neznám to pod tímto názven/Kerria japonica/ ale pod českým - zákula a je to nehorázný plevel, který se rozrůstá kořeny do všech stran.Je sice krásný když kvete, ale zbavit se ho je taky docela problém.Také dá dost práce s odstrańováním suchých... celý příspěvek >
Bubnová sekačka BDR 581SP PERLA řemeny, 26.5.2015
dobry den mam problem s řemenem co pohani buben byl popraskaný tak jsem ho vyměnil za nový ale ted se mi nezastavuje buben a př startu musim držet paku na zapnutí bubnu jinak ji nenastartuju prosim o radu
Rozkvetlý Krvokvět, 22.7.2014
Je opravdu nádherný, mám bílé a toužím po červeném, jen nevím, kde ho koupit. Poradíte mi? Děkuji
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 21.7.2014
Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenosti s kapkovou závlahou do skleníku. Již 6let používám tuto závlahu se systémem napojení na barel s vodou a už si nedovedu představit nic lepšího. Nemám sice spínací hodiny vodu pouštím ručně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika