Příspěvky uživatele - 2.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je to pokojová rostlina?, 6.10.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, co je to za pokojovku? Kolegyně ji chtěla vyhodit, měla plno suchých listů. Přesadila jsem ji a zdá se, že přežije. Jen nevím co to je a co potřebuje. Pokusím se přiložit fotku. Děkuji za rady.
Záchrana pivoňky, 17.3.2012
Dobrý večer, dnes jsem využila teplého odpoledne k přesazení mnohaleté pivoňky. Snažila jsem se obkopat celý "koláč" pomalu rašících pivoněk a pak ho vytáhnout. Bohužel se mi podařilo rýčem přetnout kořen cca 4 cm silný a vytáhnout tak jen kus... celý příspěvek >
Stříhání levandule, 30.1.2012
Dobrý den, přikrýváte levanduli na zimu chvojím? Já ji nepřikryla a teď trnu hrůzou, zdami při stávajících mrazech vymrzne. Mám ji ještě přikrýt? Děkuji Petra
Je možné ostříhat růže až na jaře?, 21.4.2011
Děkuji, Lído. Tak já je nějak ošmikám. Snad jim moc neublížím. :-) Hezký den, Petra
Kdy přesadit pivoňku, 20.4.2011
Hezký večer, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné přesadit x-letou pivoňku ještě teď, když už je cca 30 cm ze země. :-(Potřebovala bych ji šoupnout o 30 m dál, nevadí, že by letost nekvetla, ale hlavně, ať mi neumře. To by mě mrzelo. Babička ji... celý příspěvek >
Je možné ostříhat růže až na jaře?, 20.4.2011
Příjemný jarní večer všem. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné odstřihnout i část větvičky růží, která již raší. Že odstřihnu i tu část, kde jsou již nové malinké zelené lístky. Mám na zahrádce po babičce několik zpustlých, neostříhaných růží, tak... celý příspěvek >
Bazalka je ve více druzích, 18.6.2010
Jsem začátečník co se týče bylinek, takže jsem si letos na jaře do truhlíku vysela trpasličí druh bazalky. Chtěla jsem se zeptat, zda se pak otrhávají jen lístečky nebo se stříhají celé stonky? A ony pak dorostou znovu nebo už ne? Nevím, kdy ji začít... celý příspěvek >
Ibišek a kapky, 18.6.2010
Mám stejný problém s ibiškem a totéž jsem objevila i u maminky na benjaminu. Je celý úplně ulepený, včetně koberce kolem dokola. Je docela vzrostlý, tak nevíme, co s ním. Jestli by pomohlo dát ho ven na déšť? Nebo to zkusit tou jarovou vodou? Nevíte... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika