Příspěvky uživatele - 162.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaštanovník - semenáč, 4.10.2019
Dobrý den, také mi to připadá spíš jako hluché, tedy reálně neopylené plody, nejen o drobné plodné kaštánky (asi bych zkusila, jestli ve vodě plavou, ale výsledek bude určitě takový, že ke dnu nepůjdou). Prosím, mohl by jste přidat fotku... celý příspěvek >
Velká sekačka Riwall, VeGA, Al-ko, Partner, McCulloch, 15.12.2014
Ťak teď: VeGa 525 SH VeGA 545 SXH McCulloch M51-140WRX Otázka jestli stačí 51cm šíře záběru, s větší nemám totiž žádnou zkušenost. Nebo si výrazně urychlim práci s 54cm, aby se vyplatilo připlatit 1000 korun. Nebo naopak bude... celý příspěvek >
Velká sekačka Riwall, VeGA, Al-ko, Partner, McCulloch, 12.12.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, už jsem fakt zmatený ze sekaček. Koupil jsem si dům s pozemkem 1600m2, který je z větší části rovina, ale necelá polovina je svažitá. Viz. obrázek. Ve výběru mám hodně sekaček, ale netuším jak sekají. všechny mají kuličková ložiska a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika